telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня отримав Володимир Лаврик

Відзнака обласної ради для ветерана російсько-української війни Володимира Лаврика стала приємним подарунком до дня його народження і додалася до подібної нагороди ІІІ ступеня. Кілька років тому голова Спілки ветеранів антитерористичної операції Сумської області отримав її за участь в АТО і патріотичну роботу.

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, Володимир Лаврик знову взяв до рук зброю і став на оборону держави. Зараз він є командиром 211 батальйону ЗСУ, який захищає Сумщину від агресора.

Почесну відзнаку військовому вручив депутат Сумської обласної ради Вадим Лисий.

«Вже вісім років українці продовжують боротися за свою державність, ідентичність, національні ідеї, - сказав Вадим Лисий, вручаючи відзнаку. - Одним із патріотів, хто захищав країну і під час АТО/ООС, і продовжує захищати зараз, є Володимир Лаврик. Він не лише вміло тримає зброю, а й лобіює інтереси військових тоді, коли їм потрібна юридична чи інша допомога, бо очолює Спілку ветеранів АТО. Тому ця нагорода є дійсно заслуженою».

Володимир Лаврик подякував за довіру й наголосив, що українці – сильна й мудра нація. «У нас вистачить сил зберегти нашу незалежність і повернути наші кордони. Все – в наших руках! Слава Україні! Слава Сумщині!», - сказав військовий і пообіцяв боротися з ворогом доти, доки він не полишить нашу землю.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top