telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

З професійним святом підприємців Сумщини привітали керівники області

Минулої неділі підприємці відзначили своє професійне свято. Привітали їх і вручили нагороди керівники Сумщини – голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький та голова обласної ради Віктор Федорченко.

Очільник обласних парламентарів зазначив, що бути підприємцем – це особлива праця і покликання, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.

«Я як ніхто знаю проблеми підприємців. Аби стати успішним, треба проявити героїзм і працювати чи не цілодобово. На вашу долю випадає багато труднощів, а цього року ваше свято взагалі особливе, бо російська агресія зачепила усі сфери бізнесу. Втім, ви залишилися вдома і продовжуєте утримувати й розвивати свою справу. Попри складні умови, ви допомагаєте військовим. Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для України час ви працюєте заради спільної перемоги над ворогом», - сказав голова обласної ради.

Віктор Федорченко побажав підприємцям здоров’я, миру й після перемоги стати ще успішнішими, та працювати на благо України.

Дмитро Живицький також подякував бізнесменам за допомогу армії, фронту і за їх вклад в оборону Сумщини. Згадав і те, як наші аграрії забирали ворожі танки й передавали їх ЗСУ, що завдяки бізнесу область вижила в період окупації. Подякував Віктору Федорченку, що завдяки його компанії, яку він очолював до посади спікера обласного парламенту, БВКК «Федорченко», були облаштовані блокпости, будувалися захисні споруди, багато коштів і ресурсів пішло на підтримку місцевої тероборони.

«У кожного сьогодні – свій фронт. ЗСУ захищають нашу територію від агресора, а підприємці допомагають не тільки коштами армії, а й тим, що на місцях наповнюють бюджети, утримують робочі місця. Кожне робоче місце – це податки в місцеві бюджети, податок на прибуток, зайнятість людей, утримання родин, підвищення конкурентоспроможності на вітчизняних та зарубіжних ринках», - наголосив Дмитро Живицький.

Він акцентував, що влада не стоїть осторонь проблем бізнесу. Не дивлячись на воєнний час, в області ефективно реалізовуються заходи, спрямовані на покращення та розвиток бізнес-клімату. Виділяються кошти на відновлення зруйнованої бізнес-інфраструктури, що постраждала в результаті військової агресії. Це сто тисяч грн, але така підтримка є вагомою в складних умовах.

Під час урочистостей кращим підприємцям області були вручені грамоти та сувенірні поштові марки воєнного часу.

Також читайте:

Документи облради

Go to top