telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу»: Відбулася традиційна обласна конференція педагогічних працівників

У форматі живого та активного спілкування освітяни Сумщини обговорили проблеми та перспективи нового навчального року.

У прямому включенні подякував колегам за наполегливу працю під час мирного й воєнного часу Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. «Сьогодні є стриманий, але оптимізм, що освітній процес відбудеться. Де очно, де онлайн, де в змішаному форматі. Але головне, щоб жодна дитина не була відлучена від процесу набуття знань», - зазначив Міністр.

Відкриваючи роботу освітянського форуму, директор департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова висловила вдячність педагогічній спільноті області за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни. У своєму виступі вона сфокусувала увагу на виконанні заходів безпеки під час планування й роботи закладів освіти.

З вітальним словом та відзнаками Сумської обласної ради до педагогів звернувся очільник обласного депутатського корпусу Віктор Федорченко. Він акцентував, що свого часу Сумщина створювала освіту – будувалися дитячі садки, школи, технікуми, профтехучилища, виші, а тепер освіта формує область. «Наші випускники є затребуваними на ринку праці, вони розумні і конкурентоспроможні. Зараз, не вагаючись, багато молодих людей замість книжок взяли в руки зброю. Багато випускників залишилися в країні, не виїхали, а працюють на перемогу. Я дякую всім вам, дорогі вчителі, за те, що так навчаєте наших дітей і ще раз доводите, що вони дійсно є безпекою нашої держави. Бажаю вам миру, здоров’я, достатку й нашої спільної перемоги», - говорив Віктор Федорченко.

Голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький наголошував, що він пишається освітянами Сумщини, які займають достойне місце в Україні. Про це свідчать і високі бали випускників із ЗНО, і рейтинги навчальних закладів. «Сьогодні освітяни Сумщини єдині, працюють на результат, виховують справжніх громадян України, патріотів, Героїв, які стали на захист держави», - сказав очільник області. Він побажав усім родинного затишку, дочекатися всіх військових живими й неушкодженими, які обов’язково повернуться з перемогою.

Долучилися до привітань освітянам і народні депутати України Тетяна Скрипка та Ігор Молоток.

Усі виступаючі говорили, що освіта – це наша зброя. І разом з викликами часу пріоритетною місією залишається якісна освіта учнів, знання, які вони здобувають під час освітнього процесу, щоб застосовувати їх у подальшому житті.

Захід був насиченим. Педагоги обговорювали зміни в освітній галузі, навчання в умовах воєнного стану, підготовку укриттів у навчальних закладах, визначили напрямки роботи.

Традиційно, не обійшлося без нагородження кращих освітян області. Також учасники конференції ознайомилися з експонатами виставок вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top