telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах погасили марку, присвячену Дню Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, «Укрпошта» відкрила продаж нової марки, присвячену героїчному протистоянню українського народу російським окупантам. Нова марка має назву «Вільні. Незламні. Непереможні».

Шість місяців війни – шість поштових ескізів. Їх автор, дизайнер з Краматорська Антон Хрупін, зобразив жінку на зруйнованій багатоповерхівці; матір, яка ховається з дитиною від ракетного обстрілу; Маріупольський драматичний театр з надписом «Діти»; дівчинку, яка стоїть перед зруйнованими автівками; Святогірську лавру, котра постійно обстрілювалася; залишений дитячий візок.

«Це перша реалізація блоку, який складається з однієї марки й шести художніх малюнків, що символізують кожен місяць нашого спротиву і боротьби за незалежність, - повідомив директор Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслав Маринич. - Сподіваюся, що буде ще багато малюнків, з яких найголовнішим стане той, де великими літерами напишуть «ПЕРЕМОГА».

Коштує один блок марок 60 грн. За одне замовлення можна купити обмежену кількість товарів: п’ять поштових блоків і п’ять конвертів. Загалом нова марка вийшла тиражем 1 мільйон екземплярів, тож усім колекціонерам марок воєнного часу має вистачити.  

«Ці марки увійдуть в історію нашої країни. Сподіваюся, що ця марка, як і попередні, буде для кожного українця не знаком поштової оплати, а символом нашої непереборності, нашої мужності й нашого бажання залишатися вільними та незалежними», - сказав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

«Сумний блок, але в ньому є оптимістична марка з нашим воїном, - зазначив голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький. - Ми віримо, що наші військові точно припинять те, що тут зображено і відстоять країну. Задача ж кожного українця – допомагати боронити нашу державу. Дякую «Укрпошті» за реалізацію цих ідей».

Віктор Федорченко, Дмитро Живицький та В’ячеслав Маринич погасили марку, а на конвертах написали свої побажання. Звісно: миру й перемоги над ворогом.

Марку можна придбати у відділеннях Укрпошти, в інтернет-магазині, на ROZETKA, Kasta, Prom, а також на Amazon та eBay.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 06 грудня 2022, 17:13

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top