telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Студентів та молодих науковців Сумщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку й Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» та за підтримки Уряду Японії проводять із нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

23 серпня 2022 року об 11.00 в режимі он-лайн відбудеться круглий стіл із приводу початку конкурсу. Інформацію про порядок денний і посилання для підключення буде розміщено на офіційній сторінці інституту https://www.iepd.kiev.ua/.

Конкурс спрямований на популяризацію в Україні підходу ООН, заснованого на правах людини, та Керівних принципів ООН з питань бізнесу і прав людини шляхом сприяння активізації та підтримки науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, поваги і захисту прав людини у сфері бізнесу в умовах війни та повоєнного відновлення в Україні, зокрема шляхом реалізації Плану відновлення України, виконання та вдосконалення відповідних галузевих політик і нормативно-правових актів.

До участі в конкурсі запрошуються:

– здобувачі вищої освіти  (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, аспірант, асистент-стажист і інші);

– молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (зокрема кандидати наук, доктори філософії), й учені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

Учасникам конкурсу необхідно врахувати, що:

• для участі у конкурсі приймаються наукові роботи, які раніше не публікувалися;

• приймаються виключно індивідуально підготовлені наукові роботи без співавторства;

• кожен учасник може подати не більше однієї наукової роботи;

• автори конкурсних робіт і їхні наукові керівники відповідають за якість робіт і дотримання академічної доброчесності;

• участь у конкурсі – безкоштовна.

До 15 жовтня 2022 року на електронну адресу оргкомітету – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду – необхідно надіслати заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію рецензії наукового керівника.

Контакти оргкомітету:

Алевтина Санченко – консультації із загальних питань і з питань співпраці (тел.: +380973785236, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  );

Антон Сошников – консультації з питань оформлення, подання, перевірки й допуску наукових робіт  до участі (тел.: +380955031091, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  );

Анастасія Токунова – консультації з питань оформлення, подання, прийому наукових робіт (тел.: +380953694272, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Інформація про Положення, пріоритетні напрями досліджень у межах загальної теми конкурсу включно, про його хід і результати розміщується на Інтернет-сайтах Інституту й Уповноваженого.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 серпня 2022, 12:18

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top