telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко

З нагоди Дня Української Державності голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня командувачу оперативно-тактичного угруповання «Суми», генерал-майору Олександру Нестеренку.

Вітаючи нагородженого Віктор Федорченко зазначив, що Олександр Нестеренко – це справжній бойовий генерал, який самовіддано працює заради нашої перемоги 24 години на добу. Розуміючи, що обороною прикордонної Сумщини керує генерал-майор Олександр Нестеренко, є переконання, що область під надійним захистом.

Варто зазначити, що 7 квітня на велике християнське свято Благовіщення відповідно до наказу командувача Сухопутних військ ЗСУ було створено оперативно-тактичного угруповання «Суми» під командуванням генерал-майора Олександра Нестеренка. З того часу і нині генерал-майор з іншими військовими побратимами на рубежах Сумщини боронить регіон від зазіхань агресора.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 липня 2022, 13:21

Документи облради

Go to top