telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Віктор Федорченко привітав поліцейських Сумщини з професійним святом

«Від початку повномасштабного вторгнення Росії, поліцейські Сумщини щодня працюють і наближають перемогу. Ви всі – герої й наша гордість. Молоді, красиві. Ви не побоялися агресії, ризикуєте своїм життям, захищаєте цілісність та суверенітет країни, охороняєте спокій жителів області», - звернувся до присутніх правоохоронців з нагоди Дня національної поліції України голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Керівник депутатського корпусу вручив відзнаки обласної ради й побажав, щоб усі військові та правоохоронці повернулися додому живими й неушкодженими, а в нашій країні запанував довгоочікуваний мир.

Поліцейські вшанували хвилиною мовчання загиблих і поклали квіти до пам’ятника співробітникам міліції.

Зі словами щирої вдячності до колег звернувся начальник ГУНП України в Сумській області Сергій Чиж.

«У нас із вами одна мета – відстояти незалежність держави і її територіальну цілісність. В історії правоохоронців Сумщини своя сторінка, яка почалася з 2014 року і продовжується нині під час повномасштабної війни. Золотими літерами в ній викарбувані імена правоохоронців, які відстоювали суверенітет України. Ми схиляємо голови перед сотнями українців, які не шкодуючи свого життя і здоров’я боронять Україну. Світла пам’ять усім тим, хто загинув у ім’я єдиної України», - говорив Сергій Чиж.

Вітали правоохоронців і говорили щирі слова побажань народні депутати Михайло Ананченко й Микола Задорожній, керівники правоохоронних структур, військові.

«Разом з повноваженнями, на вас покладена і велика відповідальність – захищати, рятувати та допомагати людям, гідно та з честю нести службу. Ваша професія завжди буде престижною, а зараз в тяжкі часи вона стала ще більш важливою. Дякую кожному герою, що захищає Україну», - говорив Михайло Ананченко.

«Ми бачимо багато прикладів героїзму поліцейських. Сьогодні спільно робимо все, аби на Сумщині не було бойових дій. Дякую вам за службу і бажаю Перемоги й миру», - наголосив Микола Задорожній.

На адресу поліцейських цього дня звучало багато теплих слів та побажань. Маленька Аня Кондакова загадала бажання: звісно, миру й Перемоги Україні, а сумські виконавці підготували концерт.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 04 липня 2022, 15:20

Документи облради

Go to top