telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

«Мене переповнює гордість за нашу державу і наш народ», - Віктор Федорченко

У День Конституції України голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, народний депутат України Михайло Ананченко й обласна обраниця Людмила Чегринець відвідали позиції українських захисників та вручили їм нагороди.

Спільно обговорили питання матеріального забезпечення, оперативну ситуацію на Сумщині, поспілкувалися з бійцями, хвилиною мовчання вшанували загиблих.

«Я дивлюся на вас і мене переповнює гордість за нашу державу і наш народ, - говорив Віктор Федорченко, звертаючись до захисників. – Ви, не дивлячись на свої професії, життєві погляди, першого ж дня війни змінили цивільний одяг на військовий і стали на захист країни. Кожен із вас є предметом гордості. Ви робите все від вас залежне для відновлення суверенітету України на бойових позиціях, а ми робимо і продовжуватимемо робити все для вас в тилу. Разом ми обов’язково здобудемо перемогу. Я в цьому впевнений!»

Михайло Ананченко також подякував бійцям за службу, зазначивши, що українські військові виконали свій конституційний обов’язок ще у 2014 році, коли стали на захист країни, і продовжують стримувати наступ ворога й сьогодні.

«Розробник першої української Конституції Пилип Орлик говорив, що кожна держава складається і стверджується непорушною цілістю границь. Тож сьогодні ми стоїмо на захисті наших кордонів, протестуємо проти несправедливості та захищаємо нашу державу. Я знаю, що боротьба проти російського ворога завершиться перемогою. І ми станемо нацією, якою пишатиметься весь світ. Низький уклін кожному, хто віддано служить Україні», - звернувся до бійців народний депутат.

До дня створення підрозділу він вручив два планшети й пообіцяв найближчим часом закрити потреби бійців у цьому питанні повністю.

«Я дякую вам, що завдяки вам кожного ранку ми можемо просинатися, планувати свій день і відзначати свято. Дякую вам за те, що ви бережете міцний сон дітей. Дякую за те, що бороните нашу державу. Бажаю миру нам усім і перемоги. Бережіть себе!», - сказала обласний депутат.

Віктор Федорченко разом з Людмилою Чегринець вручили грамоти обласної ради та цінні подарунки й зазначили, що в процесі вирішення – автомобіль для військових.

Також читайте:

Документи облради

Go to top