telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах відбулося погашення нової поштової марки «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»

Сьогодні, 28 червня, «Укрпошта» ввела в обіг нову марку «УКРАЇНСЬКА МРІЯ». Вона присвячена знищеному російською армією найбільшого літака світу – АН-225.
Як і дві попередні марки – «Русскій воєнний корабль іди…!» та «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» нову поштову марку на Сумщині погасили керівники області.

«Ця поштова марка уособлює незламність і волю українців. Знищено літак, проте не можливо знищити українську мрію – прагнення до свободи. Нашою найбільшою мрією сьогодні для кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку», - сказав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

За словами директора Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслава Маринича, основою ескізів поштової марки, конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із м. Любомль на Волині, на якому повітряне судно, прикрашене рожевими квітами, летить до зірок.

«Робота дівчинки стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України», - розповів керівник Сумської філії «Укрпошти».

За його словами марку можна придбати не лише в центральному відділенні «Укрпошти» в Сумах, а в усіх у відділеннях Сумської області та України, або в онлайн-магазинах. Її тираж становить 3 мільйони примірників.

«Рашисти знищили український літак «МРІЯ», але не знищили найбільшу мрію українців і жителів Сумщини – мрію про мир, незалежність і щасливе життя у європейській родині. І ця мрія обов’язково здійсниться», - певен голова Сумської ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький.

До поштової марки випущено художній конверт та листівку. Вартість марки становитиме 12 гривень. Вартість конверта зі спецпогашенням «Перший день» становитиме 25 гривень. Марковий аркуш, що налічує 6 примірників марки, коштуватиме 72 гривні.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 грудня 2022, 17:13

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top