telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

У Сумах відзначили День Конституції України

Урочистості розпочалися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, до підніжжя якого керівники області, військові, депутати, громадськість поклали квіти, а продовжилися в обласній філармонії.

«Цьогоріч ми відзначаємо День Конституції, можна сказати, в польових умовах. Зараз на захист країни стали всі, не дивлячись на посади, професії, спеціалізації. Українці щоденно й мужньо захищають країну і роблять все для здобуття миру. Ми усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо розвиненою та правовою європейською державою. Низький уклін всім захисникам від депутатів обласної ради за вашу мужність, одержимість у досягненні нашої перемоги. Слава Україні, слава сумчанам!», - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Він побажав усім миру, здоров’я і здійснення мрій.

Голова Сумської ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький наголошував на тому, що наше спільне завдання відновити нашу незалежність, здійснити столітні прагнення українців жити у своїй вільній країні, на своїй вільній землі.

«Зараз вся країна працює над тим, щоб записані в Конституції постулати були дієвими. Це і територіальна цілісність, і суверенність, і незалежність, і права й свободи громадян. Ми всі прагнемо, щоб в Україні настав мир, щоб ми відновили свою цілісність, щоб росія назавжди забула про свої бажання захоплювати українські землі», - говорив Живицький.

Подякували військовим, бійцям територіальної оборони, цивільним, волонтерам, усім, хто долучається до захисту країни й народні депутати Михайло Ананченко та Ігор Васильєв.

З нагоди відзначення чергової річниці від дня прийняття Конституції України перші особи області вручили нагороди та почесні грамоти кращим представникам, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях. Усіх присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи та виконавці обласної філармонії.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top