telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко привітав державних службовців Сумщини з професійним святом

Сьогодні в Україні відзначають День державної служби. Подякували тим, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ та організацій області в усіх сферах суспільного життя, керівники Сумщини.

«На моє переконання, державні службовці – це люди, які здатні не лише віддано працювати, а й забезпечити віру громадськості в ефективність влади. Ви – справжні професіонали, компетентні, ініціативні. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних спеціалістів працює в багатотисячному колективі держслужбовців Сумщини. Від імені депутатів висловлюю подяку всім державним службовцям, ветеранам служби, які передають молоді свій неоціненний досвід. Бажаю всім миру, здоров’я, добробуту та гідної оплати вашої праці», - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Очільник обласних парламентарів вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня директору Департаменту фінансів Сумської ОДА Олені Батраченко. Почесну грамоту Сумської обласної ради отримав керівник апарату Сумської ОДА Ігор Кальченко. Грамоту Сумської обласної ради – заступник керівника апарату Сумської ОДА – Оксана Іщенко, а подяки обласної ради – директор Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА Ірина Кашпур та заступник начальника управління – начальник відділу оборонної роботи управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської ОДА Олександр Фролов

Привітав державних службовців з професійним святом голова Сумської ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький, який зазначив, що їхня робота надзвичайно важлива і відповідальна, адже пов’язана з виконанням функцій, делегованих державою для розв’язання питань життєдіяльності.

«Нині, коли в країні триває війна, ви також несете службу, тільки в тилу. Весь ваш час присвячений служінню людям. Ця робота складна, але водночас цікава і важлива. Бо від наших з вами щоденних зусиль, принциповості та професійності залежить імідж держави. Тому сьогодні ми повинні працювати ще з більшою наполегливістю, аби наблизити перемогу і завершити війну нашим тріумфом», - сказав Дмитро Живицький.

Керівник області побажав винуватцям свята миру, здоров’я, успіхів та невичерпної енергії у виконанні професійних завдань. Кращі працівники державної служби отримали від голови ОДА відзнаки, а від плеяди сумських виконавців – чудовий концерт.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top