telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Віктор Федорченко подякував медперсоналу онкодиспансеру за їх складну роботу

Із Днем медика колектив онкологічного диспансеру привітав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та депутати. Винуватцям свята вручили подяки та цінні подарунки.

За словами керівника депутатського корпусу, робочі зустрічі з директором онкодиспансеру відбуваються майже щотижня, бо реконструкція закладу на особистому контролі Віктора Федорченка.

«Коли я вперше побував в онкодиспансері як голова обласної ради, побачив умови, в яких ви працюєте, а люди лікуються, вирішив для себе, що ми маємо зробити все, аби наш заклад став сучасним, показовим і надавав якісну медичну допомогу. Бо у нас є кваліфіковані лікарі, але немає умов для роботи та лікування. За рік ми багато зробили. Провели реконструкцію, ремонти, закупили лінійний прискорювач, комп’ютерний томограф. Планували збудувати 5-поверховий лікувальний корпус, але, на жаль, завадила війна. Проте, я впевнений, що ми досягнемо своєї мети і зробимо наш заклад кращим в Україні», - сказав Віктор Федорченко.

Він подякував медперсоналу диспансеру за їх складну роботу, побажав здоров’я, миру і вручив медикам годинники.

Привітала винуватців свята й голова обласної ради профспілок, голова Благодійного фонду «Здоров’я Сумщини», депутат обласної ради Тетяна Євдокімова. Вона вручила колективу Подяку і завірила, що всі розпочаті справи будуть обов’язково завершені.

«Ми віримо в перемогу і в те, що через рік відкриємо оновлений онкодиспансер, - звернулася Тетяна Євдокимова до присутніх у залі. - Тим більше ми зараз відповідальні за Харківську і Чернігівську області, де зруйновані онкологічні центри. Тому наше завдання – надавати допомогу й жителям сусідніх регіонів. Дякую вам, що ви своїми знаннями, своїми руками повертаєте людей до життя. Бажаю, аби кожна ваша операція була успішною. А ви були здоровими, щасливими і жили в мирній країні».

Директор онкологічного диспансеру Володимир Шевченко наголосив, що останні три роки на лікарів було велике і психологічне, і фізичне навантаження. Однак, заклад не зупинявся працювати ні на годину. Він подякував колективу за єдність, за те, що кожен на своєму місці гідно виконує свій обов’язок. А керівництву обласної ради за ту увагу, яку воно сьогодні приділяє онкодиспансеру. За словами Володимира Шевченка, не було б таких процесів у закладі, якби голова обласної ради особисто не займався цими питаннями. Він став локомотивом у ході оновлення диспансеру.

Також читайте:

Документи облради

Go to top