telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Медиків Сумщини привітали з професійним святом

У неділю, 19 червня, своє професійне свято – День медичного працівника – відзначають люди в білих халатах. Тож напередодні всіх працівників галузі Сумщини привітали керівники області. Кращим з кращих вони вручили відзнаки.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував медикам за їх потрібну і важливу роботу. «Лікар – це уособлення людини, яка завжди прийде на допомогу. Більш того, в останні роки ви стали героями, які стояли на передовій боротьби з коронавірусом, а зараз рятуєте життя наших воїнів. Насправді вашу працю оцінити важко. Вона оцінюється лише добрими вчинками і дякою ваших пацієнтів. Адже вони розуміють, що саме у ваших руках найцінніше багатство – здоров’я людини», - наголосив керівник депутатського корпусу. Також він додав, що обласна рада докладе максимум зусиль задля того, аби кожен медичний заклад відчував, що обласна рада піклується про медиків Сумщини.

У переддень свята Віктор Федорченко побажав медикам здоров’я, нашої перемоги над ворогом та всіляких гараздів. А кращим працівникам галузі вручив відзнаки обласної ради.

Голова Сумської ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький також подякував медикам за їх працю. «Не дивлячись на те, що війна внесла свої корективи і зруйнувала наші колосальні плани щодо розбудови медичної галузі, як то будівництво хірургічного корпусу та реконструкції лікарень, ми все одно намагаємося забезпечувати медзаклади всім необхідним. Але без ваших знань, умінь і рук, все обладнання втрачає сенс. Тому ми всі дуже вдячні вам за вашу тяжку працю, особливо протягом останніх трьох років, низький уклін за те, що ви робите. Здоров’я усім вам, миру й перемоги», - сказав Дмитро Живицький.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги звання «Заслужений лікар України» отримали директор лікарні Святого Пантелеймона, депутат обласної ради Володимир Поцелуєв та заступник директора з амбулаторно-поліклінічної роботи КНП СОР СОКЛ Олена Азарова. Багато медиків було відзначено грамотами голови ОДА.

Відзнаки обласної ради профспілок вручила її голова, обласний депутат Тетяна Євдокимова. Вона відзначила те, що всі головні лікарі, керівники відділень залишалися на місцях під час війни, надавали всіляку допомогу і рятували життя мешканців Сумщини. «Ви – герої свого часу. Хоча ви також хвилюєтеся, хворієте і засмучуєтеся, але ви надавали допомогу під обстрілами, у складних умовах. Дякую вам за таку велику місію – бути з людьми протягом цієї війни, допомагати їм і давати надію на життя. Зі святом вас!», - зазначила Тетяна Євдокимова.

Для присутніх медиків сумські артисти підготували святковий концерт.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top