telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Віктор Федорченко: Дуже хочу, аби кожна дитина відчувала піклування та любов

З подарунками та щирими словами приїхали привітати вихованців Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей керівники Сумщини, обласні обранці та народний депутат України Михайло Ананченко.

Дітлахи були дуже раді новим іграм, канцелярії, солодощам, спортивному інвентарю. Хлопці одразу вподобали м’ячі, а один із вихованців взагалі отримав пас від голови обласної ради Віктора Федорченка, тож м’яч не випускав з рук аж до закінчення заходу.

«Ви вчите нас, дорослих, радіти  простим речам і знаходити прості відповіді на складні запитання. Ви підіймаєте нам настрій своєю безтурботністю, посмішками. Я дуже радий, що цей День захисту дітей малеча Сумщини зустрічає у безпеці, завдячуючи нашим військовим. Сподіваюся, що вже скоро мир настане в усій країні, й ми відсвяткуємо нашу перемогу. Дуже хочу, аби кожна дитина відчувала піклування та любов, мала міцну сім’ю і все необхідне для безтурботного дитинства», - звернувся до дітей та вихователів центру реабілітації Віктор Федорченко.

Він дякував персоналу закладу, зичив усім миру, здоров’я, та бажав, аби збувалися найзаповітніші мрії малечі.

Голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький зазначив, що на Сумщині не залишиться без нагляду жодна дитина. Він завірив, що до нього можуть звертатися в будь-який час з питань, що стосуються дітей, бо головне – аби у найменших жителів області було щасливе майбутнє. Утім переконаний, що найголовніша задача на сьогодні – перемогти та жити під мирним щасливим небом. «Далі ми все відбудуємо і про кожного попіклуємося», - пообіцяв Дмитро Живицький.  

Звернувся до дітей і Михайло Ананченко. Він побажав, щоб кожному вихованцю центру літо подарувало багато сонячних днів, посмішок, нових друзів і мирне небо. «Вперше від дня нашої незалежності ми розуміємо, чому сприймаємо це свято як День захисту дітей. Бо, на жаль, нам наразі потрібно вберегти наших маленьких українців від збройної агресії. І ми це намагаємося зробити по максимуму спільними зусиллями. Ми розуміємо, що опіка над дітьми, їхнє майбутнє – це відповідальність не тільки батьків, а й усього суспільства та держави», - сказав народний депутат.

Присутні гості із задоволенням подивилися концерт, який підготували вихованці центру, оглянули заклад, поспілкувалися з дітьми та персоналом, а потім запросили усіх на виставу, яку для дітей села привезли артисти Сумського театру юного глядача.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 01 червня 2022, 19:49

Документи облради

Go to top