telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Співчуття з приводу смерті першого Президента незалежної України Леоніда Кравчука

10 травня після тривалої хвороби перестало битися серце Леоніда Макаровича Кравчука. Керівництво Сумської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють глибоке співчуття з приводу смерті першого Президента незалежної України, першого голови Верховної Ради України та діяча, який стояв біля витоків сучасної української державності.

За час президентства Леоніда Кравчука було затверджено головні українські символи: Герб, Прапор і Гімн України, сформовано Збройні сили України, а незалежність нашої держави була визнана всім світом.

«На долю Леоніда Макаровича, який увійшов в історію нашої суверенної держави як перший її законно обраний лідер,  випали буремні для нашої країни часи – становлення української незалежності. Йому доводилося приймати непрості та історичні рішення. До останнього Леонід Кравчук не припиняв брати участь у політичному житті країни та вболівати за мир, незалежність і успіх України. Світла пам’ять першому Президентові України. Щирі співчуття рідним і близьким», - сказав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

 

Документи облради

Go to top