telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському районі відкрито пункт постійного базування бригади екстреної меддопомоги та передано спеціалізований автомобіль FIAT

В Україні не вщухає війна, але життя продовжується. Тож триває робота й у напрямку покращення надання екстреної медичної допомоги жителям Сумщини.

Сьогодні в селі Нижня Сироватка Сумського району відбулося відкриття пункту постійного базування бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, що є структурним підрозділом обласного ЦЕМДМК, та вручено новенький спеціалізований автомобіль FIAT. Долучилися до події керівники області, обласні обранці та депутат Верховної Ради Михайло Ананченко.

«Спільно з народними депутатами керівництво області працює над тим, щоб забезпечувати невідкладні медичні потреби для жителів Сумщини, - зазначив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. -  У нас є й інші плани щодо поліпшення роботи і логістики Центру екстреної медичної допомоги, які вже днями будуть втілені в життя. Але сьогодні, не дивлячись на таку приємну подію, я бажаю, аби цей новий автомобіль більше простоював у гаражі – це означатиме, що люди майже не хворіють».

Донедавна пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги базувався у Верхній Сироватці. Але там не було належних умов у приміщенні для перебування працівників, транспорт знаходився просто неба. Тому прийнято рішення перевести пункт до сусідньої громади й створити тут кращі умови. Таким чином в приміщенні зроблено поточний ремонт, замінено підлогу, придбано меблі. Поруч знаходиться гараж для зберігання автомобіля швидкої допомоги.

«На звільненій Сумщині ми відразу починаємо працювати не лише над відновленням інфраструктури після бойових дій та руйнувань, що завдали російські загарбники, а й дбаємо про створення нових об’єктів і робимо все можливе, щоб жителі громади отримували якісну медичну допомогу», – наголосив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

За словами керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергія Бутенка, вся підготовча робота, яка була задумана до воєнного часу щодо покращення роботи екстреної меддопомоги, втілюється в життя у нинішній складний для всієї країни час. Це відбувається завдяки підтримці керівництва області й нардепів.

«Приємно, що в такі важкі для країни та всіх нас часи, є події, що надають впевненості в завтрашньому дні. У новому центрі базування створені гарні умови, а тепер на території почне працювати й новенький FIAT. А це і швидкість доїзду, і оперативність надання допомоги, бо авто має необхідне обладнання», - наголосив народний депутат України Михайло Ананченко. Він подякував керівництву громади й центру екстреної допомоги за турботу про людей та медичних працівників.

Медики кажуть, що компактний автомобіль швидкої допомоги зможе діставатися важкодоступних місць, тож фельдшери зможуть надавати допомогу там, де це необхідно, та оперативно транспортувати постраждалих до закладів охорони здоров’я.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top