telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Громади Сумщини отримали пакети екстреної допомоги від «U-LEAD з Європою»

Мова йде про Бездрицьку, Боромлянську, Великописарівську, Верхньосироватську, Краснопільську, Лебединську, Охтирську, Степанівську, Тростянецьку та Чернеччинську громади. Пакети термінової допомоги містять у собі набори техніки, які будуть корисними громадам, аби потурбуватися про своїх жителів та внутрішньо переміщених осіб.

«Допомога сформована у вигляді пакетних рішень. До прикладу  в пакетах «Відновлення» наявні генератори, ланцюгові пили та інші інструменти, необхідні для первинних ремонтних робіт, пов'язаних з наслідками воєнних дій. Загалом таку допомогу отримали 250 громад країни в рамках ініціативи Програми U-LEAD спільно з Мінрегіоном», - повідомила Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу U-LEAD у Сумській області.

Про отримання та використання пакету екстреної допомоги громади вже повідомляють на своїх офіційних сторінках в мережі Facebook.

Тростянецька міська громада:

«Ця сучасна техніка та інструменти стануть у нагоді комунальникам громади як для відновлення пошкодженої інфраструктури під час військової агресії з боку рф, так і для подальшого виконанні робіт на об’єктах комунальної власності Тростянця. Громада висловлює щиру подяку та повагу за підтримку Програми  «U-LEAD з Європою» і всім причетним до доброї справи, які не залишились байдужими до потрясінь та горя, що довелося  пережити тростянчанам під час окупації».

Краснопільська селищна громада:

«Європейські партнери підтримують Краснопільщину. Ми отримали допомогу від наших постійних партнерів Програми U-LEAD у вигляді обладнання для працівників галузі комунального господарства. Завдяки йому буде забезпечена стабільна робота підприємства, надаватимуться послуги по життєзабезпеченню  населених пунктів нашої громади».

Також, як зазначила Марина Лобова, «U-LEAD з Європою» продовжує підтримувати місцеве самоврядування країни та підкреслила, що територіальні громади своєю спільною роботою наближають перемогу над російським ворогом.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top