telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумська облрада надає допомогу у доставлянні та розподіленні гуманітарних вантажів для жителів територіальних громад

За словами голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка, на Сумщину постійно надходить допомога від інших регіонів України та закордоння. Долучаються також народні депутати від Сумщини та місцеві аграрії.

Задля влаштування логістичних питань на допомогу прийшли три центри розподілення гуманітарної допомоги – БФ «Здоров’я Сумщини» (знаходиться в обласній раді профспілок), ГО «Янголи добра» (вул. Першотравнева, 29) та координаційний центр допомоги територіальній обороні, захисникам та незахищеним верствам населення (пров. 9 Травня, 4).

Віктор Федорченко говорить, що за два місяці було розподілено до 100 тонн гуманітарної допомоги, роздано десятки тисяч тільки продуктових наборів. Також люди отримали медикаменти, одяг, засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, ковдри, бронежилети та інше військове спорядження. Допомога надходить людям вразливих категорій, тимчасово переміщеним особам, бійцям ТрО, які стоять на блок-постах, військовим. Охоплені всі райони області. Особливо ті, які найбільше постраждали від російського вторгнення.

«Об’єднавши можливості жителів закордоння, бізнесу, депутатів, громадськості, підсилюючи один одного, ми можемо більше, ніж кожен поодинці. Дякую голові обласної ради Віктору Федорченку, його раднику Миколі Березіну не тільки за допомогу жителям Сумщини, а й нашому волонтерському центру «Янголи добра», - наголосила керівниця ГО Анна Шечкова.

«Звісно, дуже важливо зібрати гуманітарну допомогу, довезти її до місць призначення. Але не менш важливо – розсортувати, розфасувати, розподілити відповідно до найтерміновіших потреб та доставити адресатам», - зазначає волонтер Ольга Гордус.

Голова обласної ради профспілок, обласна обраниця Тетяна Євдокимова говорить, що керівництво облради проводило і продовжує проводити дуже велику роботу щодо доставляння вантажів на Сумщину. Особливо під час окупації області російськими військами.

«Тоді ми направляли безліч листів до голів обласних рад, благодійних фондів та організацій з проханням надати нашій області медикаменти, обладнання, продукти та засоби гігієни. Багато хто відгукувався, і з великих волонтерських хабів вантажівки прямували до Сум. Тут ми гуманітарку розвантажували, розподіляли і розвозили в населені пункти області й в усі комунальні заклади обласної ради медичного та соціального спрямування», - розповіла депутат.

Вона каже, що волонтери, серед яких і депутати, і працівники обласної ради профспілок, не рахуються ні з днями тижня, ні з часом доби – головне, аби вантаж дійшов до кожного, хто його потребує.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 квітня 2022, 08:48

Документи облради

Go to top