telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Вісім лікарень області отримали гуманітарний вантаж від партнерів з України та зарубіжжя

Понад вісім тонн гуманітарного вантажу, в основному медичного призначення, прибуло до Сум від жителів німецької Баварії. До ланцюжка доставки долучилися кременчужани, БО «Благодійний Фонд «Гуманітарний хаб «Житомир» та депутати Сумської обласної ради. Товари для дітей і дорослих, засоби гігієни, дитяче харчування, продукти харчування тривалого зберігання, олія, ковдри, підгузки та найголовніше – медичне обладнання, привезли до обласної ради профспілок. Звідти частину гуманітарного вантажу розподілили по обласним лікарняним закладам, розташованим у Сумах, а частина поїхала до Охтирки та Білопілля.

Медобладнання, ліки й препарати отримали Сумська обласна дитяча клінічна лікарня, геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З. Й. Красовицького, Сумський обласний онкологічний диспансер, Сумський обласний клінічний перинатальний центр, Сумський обласний діагностичний центр, Охтирська та Білопільська центральні районні лікарні.

Між ними розподілено рентген, аксесуари до нього та проявник, ШВЛ-апарати, коробки тиску, гіпсові пили, стерилізатори, гіпсові пов’язки, голки, ізоляційні стрічки, ультразвуковий апарат зі столом, ультразвуковий папір, носилки, операційний стіл, катетери підвісні, лікувальні столи, захисні костюми, операційна лампа, кисневий резервуар, одноразові рукавички, шприці, антибіотики, наркозні препарати тощо.

«Лікарні Сум та районних центрів працюють сьогодні у надзвичайно напруженому режимі. Вони надають своєчасну медичну допомогу пораненим бійцям, мешканцям населених пунктів та тимчасово переміщеним особам. Тому медобладнання сьогодні дуже необхідне. Не менш важливою є допомога засобами гігієни для малюків та дорослих, продуктами харчування, необхідними речами для бійців територіальної оборони та військових. Ми вдячні всім нашим друзям з усієї України та закордоння за увагу до Сумщини і важливу для нашої області допомогу. Разом переможемо!», - наголосив перший заступник голови облради Олександр Стрельченко.

«Така підтримка від тих, хто долучається і ділиться тим, чим може, сприяє поповненню матеріальної та лікувальної бази медичних закладів Сумщини. І це допомагає медикам у їхній щоденній нелегкій праці у цей непростий для всієї країни час. Радує те, що машини з гуманітарною допомогою різного призначення приходять постійно. В основному вона адресна. Ми щиро дякуємо всім, хто надає поміч нашій області, яка має кордон з країною-агресором», - сказала депутат облради, голова обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2022, 13:46

Документи облради

Go to top