telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

У Сумах відновлюють роботу великі підприємства

Сьогодні всі розуміють, що перемогти у війні буде важче без функціонування виробництва та бізнесу. Саме цей сегмент дозволяє українцям підтримувати себе, Збройні сили України та державу.

На цьому наголошує Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він закликав відновлювати виробництва у тих регіонах, де це можливо.

Потроху оговтуються та розпочинають роботу й підприємства в Сумах. Так, від сьогодні, 29 березня, працівники ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» вийшли на зміну.

Виконавець робіт компанії Віталій Головань розповів, що на одному з об’єктів наразі заглиблюють палі, яких залишилося 12, і далі приступатимуть безпосередньо до будівництва 80-квартирного будинку.

«В Сумах залишилися більше 50% наших працівників. Такої кількості на цьому етапі вистачає, аби розпочати повний цикл робіт. Люди з радістю відгукнулися і вийшли працювати, - розповів Віталій Головань. – Наразі у наших будівельників повна зайнятість, буде зарплата, а відтак і сплата податків, що вкрай необхідно сьогодні державі. Поки в Сумах більш менш стабільна ситуація, зупинятися не плануємо. Будемо підтримувати своїх працівників».

За оцінками Національного банку, під час війни економіка України втрачає 50% «невиробленого» ВВП. Тобто кожен тиждень коштує національній економіці понад 50 млрд грн. І це без втрат від руйнувань.

Тому відновлення роботи бізнесу – це запорука економічної стійкості країни, можливість ефективно протистояти агресору. А працювати на своєму робочому місці у воєнний час – не менш важливо, ніж допомагати армії, волонтерам та тим, хто працює на інформаційних фронтах. Ми маємо об’єднатися і кожен на своєму місці наближати Перемогу України над ворогом.

======================

Телеграм-канал Сумської обласної ради: https://t.me/sorada_gov_ua

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 29 березня 2022, 15:05

Документи облради

Go to top