telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумах триває Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах

Змагання проходять в урочищі Токарі і зібрали майже 200 учасників з одинадцяти регіонів України. Чемпіонат мав відбуватися в Києві 17-20 лютого, але у зв’язку з недостатнім сніговим покровом його перенесли до Сум.

Сьогодні, 19 лютого, відбулося урочисте відкриття змагань і нагородження переможців минулого дня.

Привітати спортсменів приїхали керівники Сумщини. Перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко вручив дипломи та побажав тим, хто ще виходитиме на траси, – продемонструвати свої вміння і отримати задоволення від чемпіонату.

«Десять років тому Суми приймали змагання зі спортивного орієнтування на лижах європейського та світового рівнів, коли я очолював управління молоді та спорту облдержадміністрації. Я пам’ятаю підготовку до змагань, емоції під час їх проведення. Мені дуже приємно, що сьогодні я знову зміг долучитися тепер ще й до Чемпіонату України. Хочу з упевненістю сказати, що Сумщина сміливо може називати себе центром спортивного зимового орієнтування на лижах, і ми робитимемо все можливе, аби підтримувати цей спорт у нашому регіоні», - сказав Стрельченко.

Вітали спортсменів також заступник голови ОДА Олег Клименчуков, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Євген Походня, начальник Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав Маслов.

Змагання триватимуть ще два дні. Спортсмени самостійно, застосовуючи тільки карту місцевості та компас, долатимуть дистанцію з контрольними пунктами, розташованими на місцевості.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top