telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

На Сумщині підбили підсумки конкурсу «Учитель року - 2022»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться майже три десятиліття. За ці роки два вчителя з Сумщини стали абсолютними переможцями заключного етапу, ще сім – лауреатами.

До участі у першому турі конкурсу 2022 року було зареєстровано 149 вчителів закладів загальної середньої освіти Сумської області. На розгляд журі подано 129 інформаційних матеріалів за номінаціями «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства», «Мистецтво». Участь у конкурсних випробуваннях відбіркового етапу взяли 116 вчителів.

Найбільшу кількість учасників змагань було представлено відділами освіти Глухівської, Лебединської, Путивльської, Роменської міських рад, Недригайлівської, Великописарівської селищних рад, управліннями освіти і науки Сумської, управлінням освіти Шосткинської міських рад.

На підставі підсумкового протоколу, наданим фаховим журі, учасниками другого (фінального етапу) першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022», за загальною кількістю балів, одержаних під час випробувань першого етапу, стали 17 учителів загальної середньої освіти Сумщини. Саме серед них сьогодні і відбувся фінал конкурсу.

Привітати освітян з важливою для них подією прийшли перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко та депутат обласної ради Микита Баня.

«Усім відомо, що вчителі Сумщини – одні з найкращих в Україні. Водночас радує те, що ви прагнете бути ще кращими. І це підтверджує конкурс, на який було подано майже 150 заявок від вчителів області. На щастя, сьогодні вже фінальний акорд конкурсу. Всі тривоги та хвилювання позаду. За цей час ви отримали досвід та нові знайомства, які допоможуть рухатися вперед і ділитися з учнями новими знаннями та цікавими ідеями. Не дивлячись на те, що титул кращого в своїй професії отримають не всі, я вважаю, що в цьому конкурсі немає переможених. Усі учасники виявили ініціативу, показали свої надбання, ідеї, інновації", - зазначив перший заступник голови обласної ради.

Олександр Стрельченко  не лише привітав переможців конкурсу, а й подякував всім освітянам Сумщини за виховання наших дітей. Бо від того, як працює вчитель, залежить, хто і як будуватиме державу, і працюватиме на її розвиток.

Він нагородив фіналістів та учасників конкурсу в номінації «Інформатика».

Микита Баня відзначив лауреатів та переможця конкурсу в номінації «Мистецтво». Він подякував учителям за роботу, їх велике серце, вміння першим віднайти в маленькій особистості талант і розвити його.

«Ви плекаєте дітей, наповнюєте їх змістом, цінностями і формуєте майбутнє. Ви поширюєте добро і надихаєте сотні й тисячі дітей змінювати світ на краще. Це очевидно навіть сьогодні, коли юні таланти демонструють свої творчі здібності, і подають приклад для всієї області. Від влади і від батьків дякую за вашу роботу», - наголосив Микита Баня.

З подякою за їх працю до вчителів звернулися також заступник голови ОДА Олена Бойко, начальник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова. Вони привітали переможців і лауреатів у номінаціях «Біологія» та «Основи правознавства».

У підсумку конкурсу переможцями у своїх номінаціях стали:

«Біологія» - Пилипенко Оксана Леонідівна – учитель біології Шосткинського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – ДНЗ ім. Героя Радянського Союзу Колодко М.О.

«Інформатика» - Шевченко Людмила Миколаївна, учитель інформатики Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей.

«Основи правознавства» - Фоменко Олексій Євгенович, учитель основ правознавства Сумської ЗОШ № 23.

«Мистецтво» - Нестеренко Оксана Іванівна, учитель музичного мистецтва Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 лютого 2022, 16:04

Документи облради

Go to top