telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Сумщина разом з усією Україною долучилася до святкування Дня єднання

Це свято відзначали в Україні вперше. Воно, як відомо, встановлене з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року.

Керівники області та Сум, депутати, військові, правоохоронці, студенти, громадськість зібралися сьогодні, 16 лютого, біля фонтану Садко. Тут підняли найбільший Прапор Сумщини і виконали Державний Гімн України.

«Щойно ми підняли Державний Прапор України, - звернувся до присутніх голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. – Таким чином ми разом з усією країною приєдналися до свята єдності нашої держави і народу. Що нам дає єдність? Це заможна Україна, економіка, виробництво, робочі місця, світове визнання нашої держави. І ми повинні цього досягати разом. Я вірю в наших жителів. Якщо всі ми на своєму місці будемо робити добрі і важливі справи задля своєї рідної Сумщини, задля України, ми об’єднаємося і зробимо потужну державу. Закликаю всіх любити свою країну і жити в мирі. Коли ми в єдності – ми сильні!».

Голова обласної ради побажав усім миру, добра, щастя.

«Ми можемо бути нездоланними і захищеними тоді, коли ми не будемо реагувати на прояви гібридної війни, яка сьогодні захопила весь світ. Ми відчуваємо на собі цей тиск, але не здаємося і зберігаємо спокій. Нині сформовані загони територіальної оборони і це вселяє надію, що ми, показавши свою єдність, зможемо захистити свою землю. Вся Україна об’єднана єдиною мрією: жити в мирі, злагоді з усім світом, процвітати, розвиватися, будувати Україну, жити щасливо і заможно. Я бажаю, щоб ці мрії збулися якнайскоріше», - сказав голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

Заходи до Дня єднання відбулися у всіх територіальних громадах Сумщини.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 16 лютого 2022, 19:22

Документи облради

Go to top