telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Потужний прогрес», - директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ про реконструкцію Сумського онкодиспансеру

«Я вперше бачу, коли за такий короткий термін команда місцевих лідерів, лікарів при підтримці держави, робить загально-важливу справу. Потужний прогрес, який ми сьогодні спостерігаємо, може бути лише у тому випадку, коли за справу беруться справжні фахівці. Ще декілька місяців тому в Сумському онкодиспансері тільки починалися ремонтні роботи і, якщо чесно, трохи закрадалися сумніви, чи дійсно вдасться не просто «запустити» цей серйозний проєкт реконструкції закладу, але й настільки якісно все зробити. Окрім цього тут вже встановлено лінійний прискорювач, готується кімната під комп’ютерний томограф. Сказати, що я приємно вражена, це нічого не сказати». Саме так про свої враження розповіла директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна щодо реконструкції Сумського онкодиспансеру. У закладі вона побувала сьогодні разом з головою Сумської обласної ради Віктором Федорченком та депутатом облради Микитою Банею.

Віктор Федорченко разом із керівником онкодиспансеру Володимиром Шевченком провели представниці НСЗУ екскурсію закладом і показали обсяг робіт, який вже вдалося зробити. Наразі повним ходом триває реконструкція в адміністративному корпусі. Повністю змінюється колишнє хіміотерапевтичне відділення, де буде встановлене сучасне медичне обладнання. Триває ремонт першого поверху хірургічного відділення, де тимчасово розташуються палати для хворих з хіміотерапії. Згодом це відділення переведуть у новозбудований корпус, який планується звести на території закладу, а тут залишиться онкоурологічне відділення.

Показали Вікторії Мілютіній і встановлений лінійний прискорювач. 

«Наразі ми дійсно відчуваємо підтримку і міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, і керівництва держави. Якщо нам допомагатиме у реалізації нашого проєкту й НСЗУ, у нас буде найкращий онкоцентр в Україні», - наголосив Віктор Федорченко.

Також голова обласної ради зауважив, що важливим питанням є не лише реконструкція будівель, закупівля дороговартісного обладнання, а й соціальна складова для медиків – достойна зарплата, житло тощо.

«Я бачу, що у даному проєкті все робиться заради пацієнта – щоб сумчани отримували якісну допомогу. Прорахована економіка, ефективне використання ресурсів. І, до речі, це зможе стати додатковим джерелом доходів Сумщини, бо в нових умовах реформування медицини пацієнт може обирати будь-який заклад країни. У цей, я вже бачу, сучасний комплекс зможуть приїжджати люди з усієї України», - резюмувала Вікторія Мілютіна.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 лютого 2022, 18:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top