telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати бюджетної комісії обласної ради погодили зміни до головного фінансового документу Сумщини

Відбулося засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, яку провів голова комісії Олег Медуниця.

Депутати розглянули 5 питань порядку денного, серед яких внесення змін до обласного бюджету у частині нерозподілених трансфертів та субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах чи групах дошкільної та загальної середньої освіти. Кошти в сумі понад 2,2 млн грн, у тому числі й за рахунок залишку, що утворився на початок бюджетного року, розподілять по територіальним громадам області.

Також обранці погодили зміни до бюджету, що стосуються субвенцій з територіальних громад на компенсаційні виплати за пільговий проїзд учасникам АТО\ООС та інших ветеранів війни – а це понад 6,6 млн грн. Підтримали розподіл залишку коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам у сумі майже 12 млн грн на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Ці кошти будуть розподілені на реконструкцію приміщень обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб зі інвалідністю; виготовлення проєктно-кошторисної документації з реставраційного ремонту даху центрального корпусу, капітальний ремонт з термомодернізації фасаду будівлі початкової ланки, реконструкцію футбольного поля з влаштуванням штучного покриття Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12; капітальний ремонт чаші басейну Конотопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13; розробку проєктно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі з прибудовою критого басейну Лебединського навчально-реабілітаційного центру; придбання мультимедійних комплектів для комунальних закладів освіти Сумської області.

Серед іншого члени комісії погодили проект розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2022 рік» у частині інших субвенцій з бюджетів Шосткинської міської, Краснопільської селищної і Комишанської сільської територіальних громад та субвенцій на співфінансування інвестиційних проектів з бюджетів Сумської міської, Миколаївської сільської та Дружбівської міської територіальних громад. Підтримали зміни до бюджету у частині розподілу залишку коштів іншої субвенції з бюджету Глухівської міської ТГ, що утворився на початок року, та іншої субвенції з бюджету Ямпільської селищної ТГ.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top