telegram Facebook Twitter instagram Youtube

В ОКАП «Сумиоблагроліс» відбулася розширена спільна нарада з питань охорони та захисту лісів

На базі дочірнього підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» ДП «Буринський агролісгосп» відбулася розширена спільна нарада з питань охорони та захисту лісів. Вона пройшла під головуванням заступника генерального директора Віктора Шелудякова. Участь у заході взяли представники правоохоронних органів, керівництво ОКАП «Сумиоблагроліс» та лісової охорони агролісогосподарських підприємств.

На нараді обговорили існуючу проблему незаконного захоплення лісових ділянок, наданих в постійне користування ДП «Буринський агролісгосп» Буринською міською радою, та виявлення працівниками лісової охорони незаконного порубу 174 дерев на території ДП «Буринський агролісгосп». Орієнтовна шкода нанесеною навколишньому середовищу становить 1,7 млн грн. У ході спілкування домовилися про створення спільних рейдових бригад лісової охорони усіх дочірніх підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс» для охорони лісових масивів, а також визначили відповідальних осіб для оперативного реагування на лісопорушення. За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.

Головний лісничий ОКАП «Сумиоблагроліс» Микола Луценко зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців. Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати чіткий план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконними вирубками лісу.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top