telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Під час зборів трудового колективу про підсумки роботи за 2021 рік звітував в.о. ректора СОІППО Юрій Нікітін

26 січня відбулися збори трудового колективу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на яких про підсумки роботи за 2021 рік звітував в.о. ректора, доктор історичних наук, доцент Юрій Нікітін. Участь у зборах узяв депутат Сумської обласної ради, начальник відділу контролю за ефективністю управляння об’єктами спільної власності Микита Баня.

Звіт ректора містив ґрунтовну інформацію про досягнення в усіх сферах діяльності Інституту: основну діяльність, наукову інноваційність, господарську діяльність, інфраструктуру та соціальну відповідальність.

Юрій Нікітін, зазначив що діяльність колективу була спрямована на забезпечення готовності працівників галузі освіти Сумської області до професійної самореалізації в умовах модернізації системи освіти через досягнення ними високого особистісного, професійного та науково-методичного рівня компетентності.

Підбиваючи підсумки роботи за рік, Юрій Нікітін окреслив головні завдання та пріоритети розвитку післядипломної педагогічної освіти, плани та перспективи діяльності Інституту в умовах реформування освіти.

Виступаючи на зборах Микита Баня наголосив, що діяльність інституту повністю збігається і навіть перетинається з діяльністю обласної ради в розрізі виконання Держаної програми реалізації концепції «Нова українська школа».

Депутат відмітив позитивну роль інституту, який дає направлення згори вниз по всій вертикалі, доводить до кінцевого бенефіціара, навчає працювати в реалізації проєктів STEM-освіти, Нової української школи.

Серед іншого акцентував, що обласна рада гарантує виконання соціальних гарантій стосовно колективу інституту і наголосив на необхідності подальшого розвитку матеріальної бази закладу.

Наприкінці виступу Микита Віталійович подякував присутнім за роботу, відзначив позитивну роботу ректора, побажав подальших успіхів в роботі з реалізації Державних програм.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 01 лютого 2022, 17:07

Документи облради

Go to top