telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Заступник голови Сумської облради Валерій Ісмаілов зустрівся з родинами загиблих учасників АТО/ООС

Учасники зустрічі обговорили питання соціального забезпечення родин загиблих і питання справедливості у підході до виплат.

Валерій Ісмаілов зазначив, що в області діє комплексна програма соціального захисту населення, до якої входить і підтримка учасників АТО/ООС та родин загиблих. Утім, на його думку, її треба доопрацювати з урахуванням пропозицій тих сімей, які втратили на війні своїх близьких.

«У голови обласної ради та депутатського корпусу ветерани АТО та ООС безперечно є у фокусі уваги. Багато що зроблено, але і багато чого ще треба зробити. У нас є ініціативи, які успішно реалізується на обласному рівні. І ми намагаємося належним чином забезпечувати всі зобов’язання, які держава має по відношенню до людей, що віддали своє життя та здоров’я за незалежність країни», - наголосив Валерій Ісмаілов.

Заступник голови обласної ради акцентував увагу, що в першу чергу треба вирішувати нагальні проблеми, як то забезпечення паливом, матеріальна допомога. Але, за його словами, обласний бюджет у поточному році дефіцитний і не в змозі профінансувати самостійно всі соціальні статті видатків. Тож пропонує сідати за стіл перемовин і залучати до співфінансування всі територіальні громади області. Вони, по-перше, більше знають про проблеми своїх мешканців – учасників АТО/ООС та родин загиблих, по-друге, повинні брати активну участь у їх вирішенні.

Нині в області 326 членів сімей загиблих. Присутні вирішили, що до програми варто додати одноразові щорічні виплати, виплати до Дня матері й Дня батька та до Дня пам’яті захисників України, що відзначається 29 серпня.

Валерій Ісмаілов запевнив, що всі пропозиції будуть ретельно вивчені, обговорені з головами територіальних громад, профільними департаментами ОДА, родинами загиблих і після цього прийматиметься спільне рішення.

«Для всіх, хто захищав Україну, а тим більш, для родин героїв, що віддали життя за незалежність нашої держави, двері керівництва обласної ради завжди відкриті у будь-який час», - додав наостанок зустрічі Валерій Шапазович.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top