telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Про конкурс на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області»

У Сумській області створена Установа «Агенція регіонального розвитку Сумської області», одним із засновників якої є Сумська обласна рада.

Відповідно до вимог пункту 5.1. Положення про Агенцію директор Агенції призначається Наглядовою радою на 3 роки за конкурсною процедурою. З метою забезпечення відкритості та прозорості конкурсного відбору розміщуємо оголошення про початок проведення конкурсу на посаду директора Агенції на офіційному вебсайті Сумської обласної ради.


 ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області»

Наглядова рада Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (далі – Агенція) оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Агенції.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Установу «Агенція регіонального розвитку Сумської області», Положення про Наглядову раду Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області», затверджених Установчими зборами із створення Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (протокол засідання № 1 від 24.12.2021), Положення про конкурс на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області», затвердженого на засіданні Наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області» (протокол № 1 від 24.12.2021).

Документи для участі в конкурсі приймаються з 05.01.2022 по 14.01.2022 включно.

На першому етапі проведення конкурсу претендентами на посаду директора Агенції готується пакет необхідних документів (матеріалів), який надається особисто до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації або поштовим відправленням з позначкою «На конкурс директора АРР Сумської області» (за адресою: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000, каб. 104) та дублюються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактний телефон: (0542) 78 98 36.

На другому етапі на засіданні Наглядової ради Агенції буде проведено співбесіду з претендентами. Наглядова рада Агенції повідомляє претендентів, про дату, час, місце і формат співбесіди додатково.

До участі в конкурсі запрошуються претенденти у віці не молодше 25 років та не старше 60 років, які мають вищу освіту і отримали базову спеціальність (у галузях і напрямках економічної, юридичної, природничої, інженерно-технічної освіти, а також – суспільних наук і державного управління).

Документи (матеріали), які подаються для участі в конкурсі

 • Заява про участь у конкурсі;
 • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копія паспорта громадянина України;
 • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше 3 років на день їх подання за відповідним напрямом.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Копії поданих документів завіряються власноручно власниками цих документів із додержанням вимог стандартів з діловодства.

Матеріали, необхідні для проведення співбесіди, розміщені в Кваліфікаційних вимогах до претендентів на посаду директора Агенції.


 КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

до кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області»

Наглядова рада допускає до участі в конкурсі та проводитиме співбесіду лише з тими претендентами на посаду директора Агенції, які належним чином, відповідно до наведених нижче вимог, оформили свої подання.

До участі в конкурсі запрошуються претенденти у віці не молодше 25 років та не старше 60 років, які мають вищу освіту і отримали базову спеціальність (у галузях і напрямках економічної, юридичної, природничої, інженерно-технічної освіти, а також – суспільних наук і державного управління).

Претендент повинен мати досвід роботи щодо співпраці з міжнародними донорськими організаціями, фондами, програмами, проєктами та грантами, зокрема: розроблення та супровід проєктів міжнародної технічної допомоги, секторальної підтримки, Державного фонду регіонального розвитку тощо, а також досвід співпраці з територіальними громадами з цих питань.

Вимоги до переліку, змісту і обсягу подань претендентів:

Єдине подання на ім’я Наглядової ради має складатися з 2 частин:

1. Резюме (обсягом не більше 3 сторінок машинопису шрифту 12 Times New Roman формату A 4); 

2. Мотиваційна частина і План розвитку Агенції на термін 3 роки і на подальшу перспективу (обсягом не більше 3 сторінок машинопису шрифту 12 Times New Roman формату А 4).

Резюме претендента має містити такі блоки:

 • Дата і місце народження, місце проживання.
 • Освіта (у тому числі базова вища освіта, друга вища освіта, підвищення кваліфікації тощо). Дані про науковий ступінь та/або наукове звання.
 • Рівень знання іноземних мов, зокрема, англійської.
 • Етапи трудової біографії, нинішнє місце роботи і займана посада.
 • Можливий досвід діяльності у виборних органах місцевого самовряду-вання (місцеві ради, виконавчі комітети місцевих рад тощо).
 • Досвід діяльності щодо розробки та виконання проєктів регіонального та місцевого розвитку з різних фінансових джерел – з коротким переліком основних проєктів та вказуванням ролі претендента в цих проєктах, а також посиланням на електронний ресурс, де розміщена інформація про проєкт.
 • Перелік основних публікацій претендента з тематики регіонального та/або місцевого розвитку (з посиланням на електронний ресурс) – якщо є.
 • Презентаційні матеріали щодо роботи Агенції.
 • Рекомендаційні листи (у разі наявності) від організацій, підприємств та установ, громадських організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, наукових установ, окремих науковців, експертів та громадських діячів.
 • Контактні дані (телефон, e-mail).

Мотиваційна частина і План розвитку Агенції мають містити такі блоки:

 • Мотивація претендента обійняти посаду директора Агенції.
 • Бачення, стратегічні пріоритети та завдання розвитку Агенції на термін 3 роки та на перспективу.
 • Партнери і зацікавлені сторони в розвитку Агенції. Комунікаційна стратегія.
 • Організаційно-управлінська структура Агенції та фінансовий план розвитку Агенції на 2022 рік.

Пакет вказаних матеріалів претенденти надають особисто Наглядовій раді Агенції (або поштовим відправленням) з позначкою «На конкурс директора АРР Сумської області».

Надіслані матеріали на конкурс претендентам не повертаються.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 06 січня 2022, 14:10

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top