telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сучасне обладнання і оновлений онкодиспасер - це велике надбання кожного, хто долучився до справи!

29 грудня у Сумський обласний онкологічний диспансер з робочим візитом завітали голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, голова благодійного фонду «Здоров’я Сумщини» Тетяна Євдокимова, народні депутати від Сумщини Тетяна Скрипка і Михайло Ананченко та депутати облради.

Привід для такого візиту був по-справжньому радісний – до онкодиспансеру нарешті надійшло сучасне обладнання, якого так довго очікувала вся область: низькочастотний лінійний прискорювач. Нагадаємо, щоб придбати це обладнання, підготувати для нього спеціальне приміщення, кошти збирали всією Сумщиною. Для цього ще на початку літа був створений благодійний фонд «Здоров’я Сумщини».

- Коли надійшла пропозиція по створенню фонду, і ми розпочали цю роботу, чесно кажучи, не дуже вірилося, що це можна зробити, - зазначає голова благодійного фонду, депутат обласної ради Тетяна Євдокимова. - Адже робили все з нуля. Тому дуже вдячні всім щирим людям з великим серцем, які підтримали цю ініціативу, наші починання і перерахували кошти. Це люди великого бізнесу, які не байдужі до біди людей нашої Сумської області. Перший, хто перерахував кошти – а це була дуже важлива подія, зразок для інших! – був Сергій Калашник (ТОВ «Авіс-Україна»). Від цього підприємства до фонду надійшов 1 мільйон – і розпочалось! На сьогодні кошти вже перерахували майже 50 господарств Сумщини. Ми зібрали майже 11 млн гривень. Гроші перераховують і пересічні люди – свою заробітну плату, і по 100, по 200 гривень, хто скільки може. Кожна копійка – це внесок у велику справу, в надію для онкохворих на здоров’я і подальше життя. І такий подарунок – нове обладнання перед Новим роком – це віра в нашу спільну добру справу! На сьогодні фондом витрачено майже 9 млн грн – на закупку матеріалів, роботи, обладнання. Всі кошти витрачаються вдумливо та економно. Для мене особисто відкриттям року став Віктор Федорченко – не як роботодавець, з яким ми працювали багато років (Тетяна Олександрівна – голова обласної ради професійних спілок) до цього, а людина діла, честі й совісті. Він розпочав справу, і сьогодні вже видно, що все буде доведено до кінця. А це дуже важливо! Нарешті в нас дуже велике досягнення – і депутатської команди, і нашої особисто, і народних депутатів. Це  велике надбання кожного, хто долучився до справи і зробив свій внесок!

Віра Лаврик – голова обласної депутатської комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, і саме з її легкої руки благодійний фонд «Здоров’я Сумщини» отримав перший мільйон.

- Велика честь бути присутньою сьогодні в оновленому відділенні онкодиспансеру, - каже Віра Іванівна. - Як голова депутатської комісії по майну й приватизації можу сказати, що ми вирішували багато різних питань, але вперше за останні роки зроблена така велика справа, яку ініціював голова обласної ради Віктор Федорченко. Її підтримала не тільки наша фракція «Слуга народу», а й усі народні депутати. Велика їм за це пошана. Бо сьогодні ми бачимо, скільки людей хворіє цією страшною хворобою. Нарешті ця безоплатна програма буде задіяна й для наших людей! Можна бути під різними політичними прапорами, але головне - це служити людям. Тим більше, якщо тебе обрали депутатом і ти вирішив працювати на Сумщину. Тому ми, депутати обласної ради, на своїх округах зверталися до підприємців, аграріїв, і вони нам допомагають. Зокрема, перший крок зробило ТОВ «Авіс-Україна». Хотілося б, щоб благодійний фонд не згортав свою роботу, бо тут ще багато напрямків, в яких потрібна допомога. Хотілося б закликати до співпраці всіх – і народних депутатів, і обласних, і депутатів різних напрямків – докласти всіх зусиль, щоб ми завершили сучасний онкоцентр вже в наступному році. Щоб у Сумській області могли надавати високопрофесійну допомогу людям, яким вона потрібна!

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 28 грудня 2021, 17:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top