telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова Сумської облради Віктор Федорченко отримав Подяку від Улянівської спеціальної школи

Напередодні новорічно-різдвяних свят до голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка завітала директор КЗ СОР «Улянівська спеціальна школа» Тамара Пінчук. Вона привезла для депутатського корпусу новорічного гнома, зробленого дитячими руками, та Подяку, де зазначено: «За турботливе ставлення до дітей, душевну теплоту, щирість, людяність, за увагу до проблем закладу. Нехай Ваші доброта і щедрість повертаються до Вас сторицею».

Тиждень тому до спецшколи приїздив Віктор Федорченко. Він оглянув заклад, поспілкувався з керівництвом і колективом, побував на святковому концерті до Дня Святого Миколая та передав школі від себе особисто інтерактивну дошку та проєкційний екран.

«До речі, саме сьогодні у нас проходить новорічне свято і спеціалісти встановлюють у школі дошку, яка сприятиме повноцінному застосуванню новітніх технологій нашими педагогами з урахуванням особливостей навчального матеріалу та здібностей учнів», - повідомила Тамара Іванівна і принагідно подякувала Віктору Михайловичу за турботу про дітей.

Вона вручила Подяку й новорічного гномика, як символу доброти. І побажала, аби він став оберегом для обласної ради.

Віктор Федорченко також подякував за увагу, побажав школі успіхів, дітям – здоров’я і привітав увесь колектив Улянівської спецшколи з новорічно-різдвяними святами.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 28 грудня 2021, 16:19

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top