telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах віншували кращих спортсменів та тренерів ФСТ «Спартак» і вітали з 20-річчям обласне відділення НОК

Сьогодні в Сумах пройшли урочистості, де нагороджували кращих спортсменів і тренерів СООФСТ «Спартак» за підсумками 2021 року, та відзначили 20-річчя створення відділення Національного олімпійського комітету в Сумській області.

Почесним гостем на заході став перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, який тренувався, працював тренером, а згодом і очолив товариство.

«Спартак» має свою величну історію ще з 20-х років минулого століття і дав дорогу у великий світ спорту десяткам тисяч дітей та молоді. Фізкультурно-спортивне товариство Сумщини має талановитих вихованців, про що свідчать безліч нагород із змагань різного рівня. В 2021 році підготовлено 5майстрів спорту України, 35кандидатів у майстри спорту; 65 спортсменів виконали І спортивний розряд та понад 200 масових розрядів. До складу збірних команд України входять 64 спортсменів. Чемпіонами України з видів спорту стали 60 чоловік, 45 спортсменів стали срібними призерами, 60 – бронзовими.

«Хочу подякувати спортсменам та їх тренерам за роботу, бажаю впевнено йти до своєї мети, досягати поставлених цілей і своїми здобутками прославляти Сумщину. А також хочу привітати відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області з 20-річчям. Ви робите дійсно важливу і неоціненну роботу. Ми пишаємося нашими спортсменами-олімпійцями. І з великою надією дивимося на молодь, яка тільки мріє про олімпійські нагороди, однак вже зараз наполегливо працює для досягнення бажаної мети. Дякую вам за вашу роботу і хочу сказати, що обласне відділення НОК може завжди розраховувати на підтримку Сумської облради», - сказав Олександр Стрельченко.

За високу професійну майстерність, самовідданість справі підготовки і виховання талановитої спортивної молоді, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за підсумками 2021 року та з нагоди відзначення 20-ї річниці створення відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області він нагородив грамотами Сумської обласної ради тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи «Спартаківець» м. Суми, майстра спорту України міжнародного класу Олександра Малушина та тренера-викладача Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Старт», майстра спорту України Сергія Коваленка.

Олена Петрова, яка вже 10 років очолює відділення НОК у Сумській області зазначила, що дуже пишається цією почесною, доброю і волонтерською місією. «Я ціную і дорожу дружбою та спілкуванням із кожним з вас. Дякую тренерам за відданість справі, спортсменам – за те, що надихаєте і мотивуєте йти тільки вперед. Я вірю, що завдяки підтримці обласного керівництва ми обов’язково реалізуємо всі наші ідеї та плани на благо майбутнього розвитку спорту», - сказала Олена Петрова і побажала, аби наступний рік був ще більш успішним на медалі, поповнення молодих талановитих спортсменів.

Вона нагородила кращих спортсменів, тренерів і тих, хто популяризує спорт на Сумщині. Серед нагороджених Почесну грамоту Національного олімпійського комітету України за розбудову олімпійського руху отримав Олександр Стрельченко. Також відзнаку НОК отримав депутат Сумської обласної ради, старший тренер-викладач відділення боротьби дзюдо Охтирської ДЮСШ Юрій Меєрович.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top