telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Віктор Федорченко: У році, який минає, депутати працювали плідно

Сьогодні, 22 грудня, відбулося останнє у поточному році пленарне засідання сесії Сумської обласної ради. На розгляд депутатів було винесено близько 50 питань порядку денного, головні з яких – бюджет області на наступний рік та програма соціально-економічного розвитку.

Перед прийняттям основного фінансового документу Сумщини до депутатів звернулися голова облради Віктор Федорченко та голова ОДА Дмитро Живицький. Вони зазначили, що проєкт бюджету неодноразово пройшов обговорення на депутатських комісіях, погоджувальній раді, тож закликали обласних обранців спільно працювати на розвиток Сумщини та прийняти документ, за яким область житиме наступного року. У підсумку 34 депутати із 49 присутніх проголосували за бюджет. Це рішення було підтримано аплодисментами.

Далі обласні обранці озвучили депутатські запити, які, як і завжди, стосувалися головних питань життєдіяльності області.

Під час пленарного засідання депутати розглянули нові обласні програми, зміни до вже існуючих, майнові, кадрові питання, питання приватизації тощо. Підтримали звернення до вищого керівництва країни. Вони стосувалися пришвидшення процесу передачі з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти; розробки державної програми підтримки та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Людмила Чегринець озвучила заклик щодо вакцинації.

До депутатів звернувся голова обласної ради Віктор Федорченко, який детально розповів про хід реконструкції обласного онкологічного диспансеру і про те, що вже придбано лінійний прискорювач, який почали налаштовувати американські спеціалісти. Він подякував і народним депутатам, зокрема присутньому в залі Миколі Задорожньому, і обласним депутатам за розуміння і підтримку такого надважливого для Сумщини проєкту.

Наприкінці сесії Віктор Федорченко зазначив, що у році, який минає, депутати працювали плідно. Він схвально оцінив роботу депутатського корпусу і принагідно привітав усіх з прийдешніми святами.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 23 грудня 2021, 09:20

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top