telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

За листопад на рахунок благодійного фонду для реконструкції Сумського обласного онкодиспансеру надійшло більше 2 млн грн

Благодійну організацію «Благодійний фонд «Здоров’я Сумщини» було засновано на Сумщині весною поточного року за особистої ініціативи голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка та за підтримки депутатського корпусу. В рамках цього проєкту в області розпочали збір коштів на проведення масштабної реконструкції Сумського обласного онкодиспансеру та придбання сучасного медичного обладнання, зокрема, лінійних прискорювачів для лікування онкохворих.

За останній місяць осені до БФ надійшло понад двох млн гривень - 2 197 050,93 грн. До справи оновлення обласного онкодиспансеру долучилися обласні лісівники - лісгоспи Сумщини перерахували для реконструкції медзакладу 360 тис. грн, а агролісгоспи – більше 176 тисяч. Ще по 500 тисяч допомоги надали підприємство «Біофарма Плаза», благодійний фонд «Технологія» та АБ «Укргазбанк»! Більше 50 тис. грн перерахували працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради, а працівники управління майном Сумської ОР – 9398,17 грн. Ще 100 тисяч додало ПАТ «Сумиагропромбуд». Були й пересічні громадяни, які перерахували від 20 до 1000 гривень.

 «Щиро вдячні всім небайдужим землякам, які підтримують корисну справу для всієї області й надають змогу рухатися вперед. Разом ми обов’язково зробимо обласний онкодиспансер сучасним і комфортним закладом, який дарує справжню надію на життя!» - зазначає голова благодійного фонду «Здоров’я Сумщини», депутат облради, голова обласної ради професійних спілок Тетяна Євдокимова.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top