telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Олександр Стрельченко відвідав Правдинську спеціальну школу

В рамках робочої поїздки до Охтирського району перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко відвідав КЗ СОР «Правдинська спеціальна школа».

Він поспілкувався з керівництвом та педколективом закладу, обговорив роботу школи, умови перебування дітей. Було окреслено перспективи розвитку закладу в умовах реформування системи освіти та особливості організації функціонування в умовах адаптивного карантину.

«Для обласного депутатського корпусу такі соціальні заклади дуже важливі. Ми намагаємося підтримувати їх і допомагати. Бо розуміємо, що створення оптимальних умов для здобуття якісної освіти, соціалізації та інтеграції дітей з особливими освітніми потребами у суспільство є важливим питанням, над яким потрібно спільно працювати і освітянам, і органам влади, і органам місцевого самоврядування», - наголосив Олександр Стрельченко.

Оскільки візит першого заступника голови обласної ради відбувся напередодні Дня Святого Миколая, тож кожній дитині у закладі Олександр Стрельченко вручив солодкі подарунки.

Посадовець завітав і до малечі дитсадків у Киріківській територіальній громаді. Вони також отримали солодощі.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top