telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати профільної комісії не погодили програму «Освіта Сумщини на 2022-2026 роки»

Під час її обговорення виникли питання у депутата Павла Роженка.

«Я дуже ретельно вивчив програму. Переконаний, що вона повинна нести, в першу чергу, якість освіти. А тут не відображені ДЮСШ, інтернатні заклади, медичні училища та коледж культури і мистецтв. Немає виконання чинної програми й очікуваних результатів від дії поданої на розгляд. Не прописане патріотичне виховання», - наголосив депутат.

Також він акцентував увагу, що розробники програми «Освіта Сумщини на 2022-2026 роки» посилаються на Стратегію регіонального розвитку Сумської області, але показники та деякі цифри у цих документах не збігаються. Водночас запевняє, що програма дуже потрібна, але має охоплювати всі основні аспекти діяльності галузі.

Колегу підтримала Ірина Д’яконова. Її цікавив стан сш№4, що знаходиться в самісінькому центрі міста Суми і «вже заростає бур’яном, як у лісі». «Поруч школи працюють у дві зміни, а цей заклад не можуть довести до ладу вже понад 10 років. І це, я впевнена, не один об’єкт, який потребує значної уваги, а в програмі вони не враховані. Люди мають розуміти, що до таких закладів у освітян – особлива увага», - підкреслила депутат. 

Начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення управління професійної, вищої освіти, наукової роботи та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Алла Шамрай наголосила, що Програма була у вільному доступі на сайті ОДА, де за три тижні обговорення не надійшло жодної пропозиції.

Утім заступник голови комісії Володимир Горох підтримав пропозицію Павла Роженка та інших депутатів щодо направлення програми на доопрацювання. Запланували заслухати її з усіма врахованими зауваженнями на наступному засіданні комісії, так як і виконання чинної програми, рекомендувати залучити до її удосконалення спеціалістів Державної служби якості освіти.

Депутати підтримали таку думку одноголосно. Утім остаточне рішення прийматиметься на пленарному засіданні сесії.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 16 грудня 2021, 09:47

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top