telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Представники депутатського корпусу Сумщини взяли участь у робочій зустрічі в Кабміні

Депутати Сумської обласної ради, начальник відділу контролю за ефективністю управління об’єктами спільної власності Микита Баня та директор КНП «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир Горох узяли участь у робочій зустрічі в клубі Кабінету Міністрів України. Спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я України, НСЗУ, головами постійних депутатських комісій обласних рад, керівниками структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обговорювали питання ефективності функціонування системи охорони здоров’я в Україні.

На нараді було презентовано проект стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року. Обговорили оплату праці медичних працівників у 2022 році, включення закладів охорони здоров’я до переліку баз стажування інтернів у 2022 році, програму медичних гарантій на наступний рік, яка буде рекордно збільшена (157,3 млрд грн, це + 33,8 млрд в порівняні із 2021 роком), пільгові пенсії, фінансування госпіталів ветеранів та «чорнобильських лікарень» та багато чого іншого.

Під час заходу провели «годину безбар’єрності» та обсудили підходи до реформування системи медико-соціальної експертизи і надання медичної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Також порушувалися теми приватного бізнесу в програмі медичних гарантій, співоплати за медичні послуги в приватних закладах, якості медичної допомоги та інноваційних технологій. Говорили, що одним із пріоритетів діяльності Уряду на 2022 рік стане програма охорони материнства і дитинства.

«Такі зустрічі мають великий сенс та значне інформаційне навантаження, - зазначив Микита Баня, - оскільки є можливість задати питання, що турбують депутатський корпус, не лише представникам Міністерства і НСЗУ, а й Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку. Він особисто був присутнім на зустрічі. А влітку, до речі, перебував з робочою поїздкою на Сумщині і знає проблеми області. Є можливість спілкуватися з колегами з інших областей щодо інновацій у різних регіонах. Є можливість побачити результати роботи медичного сектору Сумщини в розрізі областей. Є можливість спілкуватися і чути один одного. Тому отриманий новий багаж знань, сформовані плани роботи, є бажання працювати. Рухаємося далі!».

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top