telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Особлива увага обласних депутатів Сумщини – новим державним програмам

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради при розгляді проєкту бюджету Сумщини на 2022 рік голова бюджетної комісії Олег Медуниця звернувся до керівників структурних підрозділів - розпорядників коштів з корисною рекомендацією:

- У наступному році в країні планується рекордне збільшення державних капітальних видатків, але, на жаль, не в нашому бюджеті. Відкриваються нові державні програми, збільшуються кошти на соцекономрозвиток. У державному фонді енергоефективності на 2022 рік закладено 2,6 млрд грн - проти 100 млн у цьому році. І так майже по кожній програмі. Тому я прошу зорієнтувати керівників закладів, щоб разом із облдержадміністрацією, нардепами, ми зробили все, щоб Сумщина і наші заклади отримали державне фінансування на капітальні видатки. Як кажуть, «ноги в руки» і беріть гроші там, де вони будуть у наступному році! Це буде показником в тому числі і роботи керівників структурних підрозділів, і керівників обласних закладів.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко додав, що обласний бюджет наразі дуже обмежений, тому важливо залучати на Сумщину як державні кошти, так і фінанси інвесторів:

- Ми маємо працювати над тим, аби якомога більше коштів заходило в різні галузі. Це дасть можливість покращити матеріально-технічне становище соціальної сфери, закупити медичне обладнання у заклади охорони здоров’я, відремонтувати дороги, збільшити видатки на спорт, освіту, заклади культури. Треба розуміти, що це відповідальність не лише депутатів обласної ради чи керівництва облдержадміністрації, а спільна, злагоджена робота всіх, без виключення, керівників організацій і установ Сумщини.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 16 грудня 2021, 09:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top