telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Олександр Стрельченко: «Громади повинні йти назустріч області, особливо в соціальних питаннях»

Члени постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради під головуванням першого заступника голови обласної ради Олександра Стрельченка продовжили працювати над проєктом основного фінансового документа області на 2022 рік. 8 грудня депутати розглянули перспективи наступного року галузей спорту та медицини.

За інформацією начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА Євгена Походні, на наступний рік його структурному підрозділу передбачено видатки в загальній сумі 91 455,8 тис. грн. З них на утримання 7 ДЮСШ буде спрямовано 43 139,9 тис. грн, на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту – 7 983,3 тис. грн, неолімпійських – 2 601,4 тис. грн.

Олександр Стрельченко акцентував увагу чиновника на проблемі заохочення та підтримки спортсменів, які захищатимуть Україну на Зимових Олімпійських іграх наступного року. «Вони прославляють не тільки нашу Сумщину, а й Україну в цілому на всю планету! Тому пропоную резервувати для цих спортсменів, а на сьогодні в нас 6 можливих учасників Олімпійських ігор, приблизно 300 тис. грн», - зазначив перший заступник голови обласної ради. Комісія одноголосно підтримала таку пропозицію. 

На порядку денному також було і питання залучення територіальних громад до функціонування на місцях спортивних шкіл. В розрізі децентралізації та оптимізації таких закладів були пропозиції щодо передачі на громади фінансування тренерських ставок у спортивних школах. Але представники управління молоді та спорту зазначили, що робити це небезпечно. Зокрема, у минулому році після завершення процесу децентралізації районні ДЮСШ почали передавати громадам. В результаті область втратила 5 спортшкіл: у Бурині школу перепрофілювали у мистецький центр, а в Конотопі і Лебедині – взагалі ліквідували.

Тож Олександр Стрельченко запропонував інший вихід із цієї ситуації – більше працювати з громадами і заохочувати їх брати участь у житті місцевих спортивних закладів, наприклад, закуповуючи спортивний інвентар або допомагаючи цільовими субвенціями. «Потрібно, щоб громади співпрацювали з облрадою і обласним бюджетом, - підбив підсумок він. – Ми не можемо боротися з повітряними млинами, намагаючись втримати на плаву всіх. Громади теж повинні йти нам назустріч, особливо в соціальних питаннях».

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top