telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах проходить чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу

У Сумах розпочався особисто-командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок з панкратіону та грепплінгу, який триватиме три дні.

У змаганнях беруть участь понад 300 спортсменів з Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Волинської, Івано-Франківської, Черкаської, Одеської, Луганської, Полтавської, Чернівецької, Кіровоградської, Рівненської, Київської та Сумської областей.

Вітаючи спортсменів із початком змагань, перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко сказав, що панкратіон і грепплінг – це спорт, який формує характер, робить спортсменів сильнішими. «З кожним роком він стає більш популярнішим, а українські спортсмени – одними з кращих у Європі. Беручи участь у змаганнях міжнародного рівня, ви демонструєте власний професіоналізм та витривалість. Тому мені особливо приємно, що ви, наші борці, докладаєте чимало зусиль, щоб принести високі нагороди до скарбнички українських збірних», - наголосив Стрельченко.

Він подякував тренерам спортсменів і побажав усім учасникам змагань згуртуватися та докласти всіх зусиль для перемоги.

Привітав учасників змагань Президент федерації панкратіону України, перший віце-президент федерації грепплінгу, заслужений тренер України Олександр Мандрік. Він побажав спортсменам міцного здоров’я, успіхів і яскравих перемог, та вручив нагороди, які були завойовані членами збірної команди у чемпіонаті світу з панкратіону.

На Сумщині панкратіоном займаються майже 700 спортсменів у
8 відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тростянця, Путивля та Сум, роботу з якими проводять 29 тренерів-викладачів. Грепплінгом займаються майже 100 спортсменів в Сумській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Старт».

Серед спортсменів Сумщини є багаторазові переможці та призери чемпіонатів світу, Європи та України, 5 спортсменів з панкратіону входять до складу національної збірної команди України, з грепплінгу – 14 спортсменів. Президентом ГО «Сумська обласна організація «Федерації панкратіону України» є депутат обласної ради Сергій Науменко. А розвитком грепплінгу займається відокремлений підрозділ громадської Спілки об’єднань громадян «Всеукраїнська федерація грепплінгу України» в Сумській області – керівник Сергій Чередніченко.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top