telegram Facebook Twitter instagram Youtube

ФСТ «Динамо» України передало Сумщині майновий комплекс лижної бази в Токарях

Сьогодні відбулася зустріч керівництва Сумщини та ФСТ «Динамо» України щодо безоплатної передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області нежитлових та житлових приміщень адміністративно-спортивних споруд у с. Токарі. Під передачу підпадають лижна база, урочище «Гнилиця», спортивні та житлові будинки.

Цьому, за словами першого заступника голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктора Коржа, передувало засідання президії товариства «Динамо» за участі Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та Міністра молоді і спорту Вадима Гутцайта. Саме під час нього й було прийняте відповідне рішення. Також він зазначив, що на державному рівні виділятимуться кошти на розвиток інфраструктури об’єкту, завдяки яким база буде доведена до міжнародного рівня.

«Ні для кого не є секретом, що зимові види спорту – це візитівка Сумщини. Наші лижники та біатлоністи прославляють область на весь світ. Але існуючі бази не відповідають сучасним вимогам щодо організації тренувань та проведення змагань вищого рівня», - зазначив перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

Він нагадав, що в останні роки було безліч обіцянок щодо повної реконструкції комплексу, але так нічого досі й не зроблено. Зараз лижеролерна траса бази олімпійської підготовки лижників та біатлоністів увійде до складу обласної ДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту» і її реконструкція відбуватиметься за державний кошт. Орієнтовна вартість робіт – 40 млн грн, 3,6 млн з цієї суми – закупівля обладнання.

«Такий крок дасть друге дихання для наших спортсменів. Сподіваюся, що вже наприкінці наступного року у Токарях проводитимуться змагання найвищого рівня. А славні традиції сумського біатлону продовжаться», - підкреслив Стрельченко.

Голова ОДА Дмитро Живицький наголосив, що лижна база дійсно потребує оновлення і реконструкції. «Ми нарешті маємо змогу це зробити! Реалізуємо цей проект і зробимо чудову базу, на якій прийматимемо всеукраїнські змагання. Зробимо все, щоб цей об’єкт став центром розвитку біатлону та лижного спорту на Сумщині», - сказав керівник облдержадміністрації.

Наступним кроком стане прийняття переданого комплексу на баланс області. За це питання мають проголосувати депутати на сесії обласної ради.

Наразі на Сумщині біатлоном та лижними гонками займаються майже 700 спортсменів, тренувальний процес з якими проводять 52 тренери.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top