telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Новослобідська, Попівська, Чернеччинська та Шосткинська громади розроблятимуть стратегії розвитку спільно з U-LEAD

За результатами конкурсного відбору зазначені чотири громади з Сумщини отримають експертну допомогу щодо розробки стратегій місцевого розвитку від «U-LEAD з Європою». Загалом було відібрано 96 територіальних громад з усіх областей України.

«Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також консультативну підтримку від експерта громадам в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді», - зазначила Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області.

З громадами працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою». Фахівці із громад-переможців братимуть участь у спеціально розроблених навчальних заходах із впровадження циклу стратегування, що проводитимуть експерти, які мають багаторічний досвід практичної підготовки стратегій та впровадження менторства для представників територіальних громад із цього питання.

Відібрані громади отримають індивідуальну експертну допомогу на складних етапах стратегування або кожного разу, коли відчуватимуть необхідність додаткової експертної підтримки та стануть учасниками навчання із залучення зацікавлених сторін до прийняття рішень, а також належної комунікації.

Також у рамках підтримки U-LEAD громади матимуть змогу працювати спільно з колегами з інших громад, що теж розробляють стратегії, матимуть змогу обмінятися досвідом, практиками. Передбачається також і можливість взяти участь у навчальній програмі з управління проєктним циклом, що підсилить діяльність з розробки стратегії на етапі роботи з проєктами.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top