telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко привітав військовослужбовців ЗСУ та волонтерів напередодні їх професійних свят

Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня волонтера керівники Сумщини та обласного центру, військових формувань, правоохоронних органів, депутати, близькі та рідні військовослужбовців поклали квіти до могил учасників АТО/ООС. У пам’ять про них відслужили панахиду.

Далі військових і волонтерів Сумщини вітали в академічному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна.

Голова обласної ради Віктор Федорченко, звертаючись до присутніх, сказав: «Я пам’ятаю 90-ті роки, коли Україна отримала незалежність. У нас не було армії, валюти, державності. За 30 років країна пройшла величезний шлях і змогла побудувати потужну армію і державу. Дійсно, не обходиться без проблем, але ми їх спільно вирішуємо. Сьогодні я хочу подякувати військовим за те, що в найважчі для нашої країни часи вони, не роздумуючи, встали на її захист, ризикуючи найдорожчим - життям. Але не зробили крок назад. Хочу подякувати всім, хто розбудовував Збройні Сили, допомагав нашим хлопцям під час війни на Донбасі, низько вклонитися волонтерам і родинам загиблих. Бажаю, аби те озброєння, яке має Україна, випробовувалося на полігонах, а не в окопах. Усім миру і злагоди!».

Цього дня військові та волонтери отримали відзнаки обласної ради. За досягнуті високі показники, старанність, сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди 30-ї річниці Дня Збройних Сил України Подяки обласної ради отримали військовослужбовці в/ч А1476 Володимир Цимбалюк, Роман Хомуненко, Владислав Колєчкін, Єгор Несторенко. З нагоди Міжнародного дня волонтера Подяки вручено волонтерці ГО «Ліга сучасних жінок», студентці кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СДПУ ім. А.С. Макаренка Вікторії Гриценко, голові ГО «Ліга сучасних жінок», Сімейній радниці Сумщини, доценту кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СДПУ ім. А.С. Макаренка Ользі Поляковій та регіональній координаторці Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Сумській області Крістіні Сахно.

Привітав винуватців свята й голова ОДА Дмитро Живицький. «Сьогодні ми шануємо нашу армію. Держава піклується про те, щоб був соціальний захист, гідні умови і ми на території Сумщини також об’єднані ідеєю підтримки, допомоги і взаємодії з нашими службовцями. Дякуємо вам за те, що ви, обираючи професію військового, обираєте шлях захисту держави й миру в країні», - сказав голова ОДА. Він подякував за службу, роботу і вручив нагороди військовослужбовцям та волонтерам. Серед нагороджених і депутат обласної ради Віталій Калініченко. Він отримав відзнаку Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України».

Артисти театру підготували до Дня Збройних Сил України концертну програму. Народні колективи, яскраві хореографічні та вокальні виступи подарували всім присутнім незабутню атмосферу свята.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top