telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Працівники виконавчого апарату облради перерахували свій одноденний заробіток до БФ «Здоров’я Сумщини»

Таким чином колектив виконавчого апарату Сумської обласної ради у повному складі вирішив долучитися до благодійної справи і перерахувати кошти, які стануть у нагоді при реконструкції обласного онкодиспансеру та придбанні сучасного медичного обладнання.

Реконструкція обласного онкодиспансеру розпочалася за ініціативи голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка наприкінці весни поточного року. Тоді ж було створено і благодійний фонд «Здоров’я Сумщини», який очолила депутат облради, голова обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова.

У перші ж дні роботи фонду почали надходити суми від 1 млн грн до 100 грн. Відгукнулися аграрії, бізнесмени, депутати і навіть іноземці. На сьогодні сума надходжень склала понад 8 млн грн. Працівники виконавчого апарату обласної ради зібрали й перерахували 50 тисяч 343 грн.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко наголошує, що онкологічний диспансер – це медична установа, яка потребує значної уваги та підтримки. Водночас на сьогодні це один із тих закладів, який отримує найбільше нарікань і щодо умов перебування, і щодо медичного забезпечення. «Тому наразі з головою ОДА Дмитром Живицьким, депутатським корпусом обласної ради, за підтримки керівництва країни ми робимо все можливе, щоб зробити цей медичний заклад зразковим і закупити в нього лінійний прискорювач. Аби жителі нашої області мали змогу лікуватися вдома, а не їздити в інші області і платити за це кошти. Для цього ми докладемо усіх зусиль!», - наголосив Віктор Федорченко і закликав долучатися до благодійництва усіх небайдужих.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top