telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Мистецькі сходи»: На Сумщині відбулася обласна культурно-мистецька акція

Перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко та депутат облради Тетяна Євдокимова взяли участь у святі працівників культури регіону. Вже традиційно урочистості пройшли у рамках обласної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи», організованої і проведеної Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв за підтримки управління культури Сумської ОДА.

Цьогорічне урочисте дійство пройшло у театрі юного глядача у форматі професійного рейтингу. Переможців акції було визначено у таких напрямках: «Гордість культурно-мистецької Сумщини», «Культурна спадщина», «Юні таланти Сумщини», «Кращий аматорський колектив», «Майстер організації дозвілля», «Професіонал бібліотечної справи», «Інновації і креативність», «Серце віддам дітям».

Зі словами подяки до тих хто своєю творчістю дарує людям радість, звеличує наш край та всю країну, звернувся перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

«Мистецькі сходи» – це унікальний захід, аналогу якому немає в Україні. Упродовж року більше тисячі колективів Сумщини успішно показують себе у різних творчих програмах. Вони мають здобутки у престижних Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Тому так не просто визначитись з переможцями у номінаціях. Але я впевнений, що усі, хто присвячує себе мистецтву, заслуговують на перемогу. Вами по праву пишається Сумщина!», - звернувся до представників мистецької спільноти Олександр Стрельченко. Він подякував усім за роботу, таланти, за те, що зберігають і популяризують народну творчість як Сумщини, так і українського народу!

А ще за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі культури Сумщини та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва вручив грамоти обласної ради викладачу Охтирської дитячої художньої школи імені Т.Г. Шевченка Ганні Якимовій, начальнику відділу культурно-масових заходів та організації дозвілля КЗ СОР - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв Наталії Бойко та заступнику начальника управління - начальнику відділу охорони культурної спадщини, музейної справи та організаційної роботи управління культури Сумської ОДА Євгену Баленку.

Привітав діячів культури та аматорів сцени й голова ОДА Дмитро Живицький. «Ви надихаєте нас, даруєте радість і щастя, можливість відволіктися від буденних речей. Будьте завжди здоровими та енергійними. І нехай «мурахи по тілу» в аудиторії після зустрічі з прекрасним будуть для вас нагородою. Адже це найвищий пілотаж майстерності артиста», – підкреслив голова облдержадміністрації і вручив нагороди кращим представникам галузі.

Тетяна Євдокимова  подякувала присутнім за відданість обраній справі та наголосила, що  Сумщина – неймовірно багата талантами, і з року в рік вона сяє все новими й новими мистецькими гранями. А сьогоднішній рейтинг видатних творчих діячів області – яскраве тому підтвердження. Депутат обласної ради вручила нагороди в номінації «Серце, віддане дітям».

Чудовим наповненням святкового дійства стали яскраві виступи талановитих виконавців Сумщини.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top