telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Обласні депутати з бюджетної комісії розглянули питання субвенцій та залишку коштів

10 листопада депутати Сумської обласної ради, що входять до складу постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва розглянули кілька фінансових питань. Засідання провів голова комісії Олег Медуниця.

До речі, склад комісії поповнився двома новими представниками – до неї ввійшли Владислав Харченко та Анатолій Єпіфанов (які раніше входили до комісії з питань промисловості, енергетики транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва). Розглядали обласні обранці питання, що стосувалися погодження проєктів розпоряджень голови Сумської ОДА «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2021 рік»: щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій  та щодо іншої субвенції з бюджету Шосткинської територіальної громади.

Також депутати погодили внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 18.12.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2021 рік». Частину вільного залишку коштів у сумі 100 тис. грн спрямують на збільшення бюджетних призначень Департаменту капітального будівництва Сумської ОДА (видатки субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів) для розроблення проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво головного корпусу (штабу) 58-мої ОМПБр ім. гетьмана І. Виговського в м. Конотоп». Це необхідно зробити, щоб Департамент капітального будівництва зміг розпочати тендерну процедуру на виготовлення проєкту.

Серед іншого обранці підтримали звернення депутатів обласної ради щодо розподілу коштів обласного бюджету на виконання депутатських повноважень відповідно до рішення обласної ради від 29.10.2021 р. «Про окремі питання використання коштів обласного бюджету для виконання повноважень депутатів Сумської обласної ради у 2021 році». На допомогу 58 жителям області планують спрямувати 770 тис. гривень.

Ще одне питання було внесене на розгляд комісії Анатолієм Єпіфановим, а саме – щодо виконання проєктних робіт із реконструкції  комплексу будівель пам’ятника культури - садиби Харитоненка. За словами депутата, за ініціативою облдержадміністрації Сумська обласна рада на одній із сесій зняла 1,5 млн грн, які планувалося витратити на проєктно-кошторисну документацію щодо реконструкції садиби, і перенаправила на інші цілі. «Я прошу повернути кошти назад. Адже як тільки в нас буде документація, можна буде вести перемовини про виділення значної суми на відновлення пам’ятника історії та культури. Без проєкту ніхто з нами не буде й розмовляти. Його необхідно робити вже зараз!» - пояснив Анатолій Єпіфанов.

Тому комісія прийняла рішення дати протокольне доручення структурним підрозділам Сумської ОДА опрацювати це питання, знайти необхідні гроші і надати свої пропозиції обласній раді.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 11 листопада 2021, 10:00

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top