telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Олександр Стрельченко привітав сумських служителів добра й милосердя із професійним святом

У першу неділю листопада в Україні святкують своє професійне свято люди, які націлені нести в життя добро й милосердя. Робітники соціальної сфери – дійсно на вагу золота! Саме вони кожного дня опікуються тим, щоб громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї з дітьми - всі, хто опинився в складній життєві ситуації, отримали необхідну соціальну допомогу. Ці люди заслуговують на особливу дяку.

Напередодні свята працівників соціальної сфери Сумщини керівників профільних структурних підрозділів та провідних спеціалістів привітали перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко та перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас Савченко.

«Вашу роботу не кожному видно. Але її відчувають ті, кому вона дуже необхідна. У вас велике серце, бо ви віддаєте підопічним не лише свій час, а й душу. Спасибі вам, шановні, за вашу нелегку працю! Бажаю вам миру, здоров’я і добробуту!» - звернувся до присутніх Олександр Стрельченко.

Нагадаємо, що депутатський корпус обласної ради не стоїть осторонь проблем найбільш вразливих верств населення. За кошти обласного бюджету утримуються будинки-інтернати для осіб похилого віку, інвалідів та дітей, Сумській обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Фінансуються програми, направлені на захист чорнобильців, учасників бойових дій, інвалідів. У поточному році з обласного бюджету на зазначені заходи вже направлено майже 147 млн гривень.

Перший заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко звернув увагу на те, що працівники соціальної сфери – це досить серйозний сектор Сумської області – понад 4 тис. осіб працюють у різних установах і закладах. Понад 1,5 тис. громадян знаходяться на постійному державному утриманні в інтернатних установах. В області проживає понад 14 тис. учасників бойових дій.

В цей святковий день провідні працівники сфери отримали подяки та відзнаки від обласної влади та профільного Міністерства. Зокрема, подяку Сумської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі отримала Еліна Добродумова, начальник відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Сумського обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді, а Олександр  Євтушенко, заступник директора з медичної частини КУ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю» - грамоту Сумської обласної ради.

Зі свого боку, керівник Департаменту соцзахисту населення Сумської ОДА Михайло Дубровський подякував обласній раді за підтримку, порозуміння та співпрацю, завдяки чому вдалося зберегти мережу соціальних закладів Сумщини.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top