telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Депутат облради Борис Пересадько порушив питання виділення коштів на ремонт доріг на Роменщині

На сесії Сумської обласної ради 29 жовтня депутат облради Борис Пересадько повторно звернувся до голови Сумської облдержадміністрації Дмитра Живицького, адже його запит стосувався дуже важливого для громади м. Ромни питання – закінчення ремонту дороги комунальної власності на вул. Полтавській. «У 2020 р. на зазначеній дорозі було проведено середній поточний ремонт окремими ділянками. На початку 2021 р. на ремонтні роботи виділили 2,5 млн грн із обласного бюджету, але цієї суми не вистачить, щоб з’єднати між собою навіть дві вже відремонтовані ділянки», - прокоментував народний обранець.

Громада міста прохає направити на цей шлях додаткове фінансування, тому депутат ініціював розглянути питання на пленарному засіданні чергової сесії, а саме - внести зміни до обласного бюджету, передбачивши виділення додаткових коштів на фінансування дороги комунальної власності в м. Ромни по вул. Полтавській у сумі 4 млн грн.

Ремонту доріг стосувався й другий запит депутата – цього разу мова йшла про сприяння в проведенні аварійного ямкового ремонту дороги обласного значення О 190906 на території Синівської громади Роменського району. «Покриття даної дороги знаходиться у вкрай незадовільному стані. Громадський транспорт відмовляється заїжджати в села, що спричиняє великі незручності та невдоволення населення», - зауважив Борис Пересадько.

Депутатський корпус дослухався до прохання колеги та прийняв рішення розглянути на однієї з наступних сесій питання щодо внесення змін до обласного бюджету (чи при затвердженні бюджету на наступний рік), передбачивши виділення коштів на проведення ямкового ремонту відрізку дороги Саї – Капустинці протяжністю 6 км, від в’їзду в с. Саї до межі з с. Капустинці.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top