telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова та депутати Сумської обласної ради долучилися до загальнонаціональної акції «Створюємо ліси разом»

Минулої суботи голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, народний депутат Тетяна Скрипка та обласні обранці взяли участь у загальнонаціональній толоці «Створюємо ліси разом». Вона проходить у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet. Участь у толоці бере вся Україна.

До заходу, окрім обранців, долучились і всі 12 держлісгоспів, що координуються Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, представники влади, засобів масової інформації, громадських організацій, учнівська й студентська молодь.

«Ми завжди з радістю підтримуємо подібні ініціативи. Бо вони не лише привертають увагу до важливої роботи лісівників щодо відтворення лісів, а й сприяють ще більшому залісненню області. Недаремно ж говорять, що кожен чоловік, окрім того, що повинен збудувати будинок, виростити сина, ще й має посадити дерево», - сказав Віктор Федорченко.

«Створення нових лісів – це не лише потужний засіб боротьби зі зміною клімату. Така наша спільна діяльність запобігає забрудненню та обмілінню річок, сприяє збереженню флори і фауни. Попрацювати день на свіжому повітрі, висаджуючи дерева, означає отримати купу позитивних емоцій. Тож закликаю долучатися усіх до такої надважливої справи», - додала Тетяна Скрипка.

Створювали ліс у Великобобрицькому лісництві Краснопільського держлісгоспу на землі, переданій підприємству в рамках заходів програми Президента України «Зелена країна». Разом висадили до 6 тисяч дубочків та модрин. Загалом по області в цей день висадили понад 75 тисяч сіянців.

Впродовж жовтня на Сумщині вже додалося 868 тисяч деревець, з яких 656 тисяч висадили у держлісгоспах області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top