telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Майнові питання погоджували обласні депутати під час засідання постійної комісії

28 жовтня комісія Сумської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації під головуванням Віри Лаврик розглянула пропозиції, внесені до порядку денного сесії, яка відбудеться 29 жовтня.

Наразі депутати підтримали проєкт рішення облради про затвердження техніко-економічного обґрунтування передачі з державної власності до спільної власності територіальних громад Сумської області цілісного майнового комплексу Державного професійно-технічного навчального закладу «Шосткинське вище професійне училище». Заступник начальника управління майном Сумської облради Інна Козачок нагадала народним обранцям, що це перший етап для передачі навчального закладу у власність області. Взагалі ці навчальні заклади вже давно фінансує область, наразі завершується процедура прийняття цілісних майнових комплексів.

Також комісія погодила безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області до комунальної власності Ворожбянської міської тергромади.

Одне з важливих питань - внесення змін до рішення обласної ради від 18.06.2021 року «Про визначення Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради центральною закупівельною організацією». Зміни стосуються Сумського обласного клінічного онкодиспансеру. Із процедури закупок через центральну закупівельну організацію депутати виключають лінійний прискорювач.

Ціла низка питань стосувалася внесення змін до рішення обласної ради «Про включення до переліку для приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області». За інформацією Ігоря Шевеля, начальника відділу приватизації, інвестиційної політики та контролю за додержанням законодавства у сфері земельних відносин і публічних закупівель виконавчого апарату облради, після того, як рада затвердила перелік об’єктів на приватизацію, була проведена їх інвентаризація.

Серед іншого членами комісії погоджено проєкт рішення про оголошення конкурсу на посаду ректора КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 жовтня 2021, 15:56

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top